Привітання та картинки з днем народження 8 років для дівчаток і хлопчиків

Якщо у вас є знайома дівчинка, якій скоро виповнюється 8 років, вам обов'язково треба скористатися нашою колекцією з побажаннями, поздоровленнями та привітаннями, яка складається з коротких текстів прозою, яскравих вітальних картинок та відео. Теж саме справедливо і якщо у вас є знайомий 8-річний хлопчик.

Привітання з днем народження 8 років

Зміст:

  • Привітання на 8 років прозою дівчинці
  • Картинки з поздоровленнями для дівчинки 8 років
  • Привітання прозою з 8 днем народження хлопчику
  • Картинки для хлопчика 8 років з днем народження

З днем народження дівчинці 8 років прозою

Моя дівчинко, вісім років - це майже три тисячі днів. І кожен з них був наповнений любов’ю до тебе. Відсилаю вісім тисяч поцілунків у цей особливий  святковий день. Ти завжди найголовніша для нас.  

 

Батьки кажуть зарано, але…Увага хлопчиків доводить: принцеса повільно стає королевою.  Принцесо, ти в курсі? За тобою вмирають всі хлопці у класі! Ти маєш неабиякий успіх! Бажаю мати вісім перших побачень як у однойменному фільмі – феєричних та романтичних!

 

Ти здатна стати зіркою Likee. Нехай кількість лайків зашкалює, але від того, хто подобається саме тобі.

 

Крихітко, нехай твоє мі-мі-мішне личко буде завжди осяяне променистою усмішкою. Ти так красиво дорослішаєш. І вірю, моя квіточко, розкриєшся у сучасну модель чи майбутню зірку!

 

Маленька розбишако, нехай пригод і веселощів буде багато! Всі кажуть, ти швидка як блискавка. Але вони не знають, що саме ти – восьме диво світу. Заряджай планету своєю шаленою енергією! 

 

Ти маєш неабияку вроду. Красиве як у Рапунцель волосся, великі очі як у мультяшок-аніме. Та знаєш, краса буває і внутрішньою. Ти маєш добре серденько. І поєднуєш унікальні якості – природня краса доповнює прекрасний духовний світ. 

 

Веселити? Вмієш! Шокувати? Так! Ти шкодна та модна, і перетворюєш звичайні речі на чарівні. А кмітлива восьмирічна дівчинка здатна творити дива. Пізнавай цей світ без зупинки!

 

Лялечко, ти виглядаєш так, наче лялька Барбі ожила та розвеселилася. У свої вісім ти справжня леді, завжди охайна та чарівна. Коли ти поруч, стає більш прекрасною вся планета. Твоя краса має врятувати світ!

 

Ти мамина помічниця. Хазяйновита та вправна. Ти прекрасна у танцях, сильна та наполеглива в спорті. Характер тата рулить: для вісімки ти досягла крутих висот! Бажаю не зупинятися на досягнутому. І отримувати задоволення від кожного дня!

 

Листівки та картинки до дня народження дівчинки 8 років

Поздоровлення дівчинці 8 років

Картинки з днем народження  дівчинці 8 років

Листівки з днем народження 8 років

 

 

Листівки з днем народження дівчинці

З днем народження  дівчинці 8 років

Привітання з днем народження на вісім років

З днем народження хлопчику 8 років своїми словами

Хлопче, ти знаєш, що вісімка – нескінчений знак? Такого ж нескінченого везіння хочеться побажати тобі. Для майбутнього чоловіка це дуже важливо – бути завжди на коні. Нехай твоя добра вдача допоможе тобі, юначе!

 

В житті справжнього мачо мають місце декілька важливих речей. Крутий вигляд та рішучі дії. Ти завжди впевненій у світлому майбутньому і маєш успіх у всьому, за що берешся. Бо ти і є наше майбутнє. Вітаємо із восьмиріччям: вік мачо настав!   

 

Імениннику, ти справжній супергерой! Можеш піднятися на висоту як Людина-Павук та не злякатися труднощів. Влучно стріляєш у ціль, бо твоя зброя – сила характеру. Ти завдяки своїм супер-здібностям можеш підкорити всю планету. 

 

Мій юний геній! Ти прагнеш грати та одночасно розвиватися. Цікавишся сучасною технікою і вона підкорюється тобі з першого погляду. Ти можеш борознити простори Інтернету і з легкістю переходиш на новий рівень. Тож бажаю, як в Майнкрафті, будувати своє життя цеглина за цеглиною. 

 

Мій маленький і одночасно великий хлопчик. Ти досліджуєш світ і вчиш мене радіти життю щодня. Ти швидше за своїх батьків. Розумніший з кожним роком. Роби як хочеться в цю хвилину, дій як відчуваєш серцем і знай: все вийде добре. Тільки ніколи не зупиняйся, хлопче! 

 

Перші кроки у навчання зроблені дуже впевнено. Ти добре опановуєш шкільну науку. Тож уяви: сьогодні тобі виповнюється не просто вісім. Ти прожив на світі вже 70 тисяч годин! Ти крутий!

 

Красунчику, настав той момент, коли з маленького Фіксика ти перетворюєшся на парубка із золотими руками. Будь-яка справа тобі по плечу. Ремонтуєш, будуєш, зажди готовий допомогти. Та маєш не тільки золоті руки, але й золоте серце. Дякую тобі за це, мий любий! 

 

Ти активний і спортивний, ти – гордість нашої родини! Хто підтягнеться максимальну кількість разів? Хто допоможе мамі нести важкі сумки? Завжди наш сильний хлопчик. Примножуй свої вміння, бо світові як раз не вистачало такого героя! 

 

Картинки з привітанням на 8 років хлопчику

Картинки з днем народження хлопчику 8 років

Поздоровлення з днем народження 8 років

Привітання з днем народження хлопчику

Листівки днем народження  хлопчику

Картинки З днем народження  хлопчику

Картинки З днем народження 8 років

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років