Привітання та картинки з днем народження 15 років для дівчаток і хлопчиків

Ця стаття була написана, щоб допомогти вам знайти деякі ідеї про те, що написати на листівці до дня народження 15-річної дитини. Тут ви знайдете оригінальні побажання та картинки на день народження хлопця або дівчини 15 років. Рядки, розміщені тут, не копіюються з інших місць, і ви можете бути одними з перших, хто їх читає.

Вік 15 років дійсно сильно відрізняється від інших віків. Це час переходу. І хлопчики, і дівчата переживають величезні фізичні та психологічні зміни в цьому віці. Саме у цей час вони також дізнаються багато речей про світ, які раніше їм були невідомі.

Привітання з днем народження 15 років

Зміст:

  • Привітання на 15 років прозою дівчинці
  • Картинки з поздоровленнями для дівчинки 15 років
  • Привітання прозою з 15 днем народження хлопцю
  • Картинки для хлопця 15 років з днем народження

З днем народження дівчинці 15 років прозою

Тобі здається, все життя попереду? Так і є! Танцюй, мрій, насолоджуйся! Зовсім скоро ти зробиш великий ковток свободи. Бажаю, щоби смак дорослого життя був солодким та приємним!  

 

Дівчино, чи можна з вами познайомитись? Оу! Ледве пізнаю маленьку Ассоль, яка вірила в рожеві вітрила! Ставна, справна, стильна, сучасна! Ти сама пишеш роман свого життя! Підписуюсь під кожним словом.   

 

Життя - бурхливе море… Чарівна русалонько, будь завжди на хвилі! 

 

Повір, крихітко: мрії збуваються! Адже п’ятнадцять років тому у нас з’явилась маленька принцеса, яка, наче в казці, перетворилася на симпатичну леді. Мріємо й надалі, щоб твоє життя було схоже на диво!  

 

Взірець доброти – це ти. Зразок краси – це також ти. Будь щаслива, мила. Відчувай тепло всіх, хто закоханий в твою велику щиру душу.  

 

15 років – пробник дорослого життя. Відчуваєш солодкі нотки дитинства та легку гіркоту перших розчарувань... Та головне попереду! Вдихай на повні груди тонкий приємний аромат світлого та феєричного майбутнього!

 

Яскрава квітко, тобі вже п'ятнадцять! Розв’язані руки? Так, і  потихеньку виростають крила! Не час нудьгувати - айда святкувати! Легко зустрічай нових друзів і красиво йди життям із гордо піднятою головою. 

 

Подружко! Маєш крутезний набір якостей: красива як богиня, розумна як Гугл! З ювілеєм, мала! 

 

Чуєш, хлопці всієї планети шикуються в чергу? Адже така сипатюля й розумниця народилася. Нехай зачекають! Спочатку поздоровляємо ми на правах кращих друзів: із днем народження! 

 

Люба дівчинко! Навіть на відстані вдягаємо на тебе намисто із гарних привітань: веселощів, креативних ідей, поцілунків, дарунків, радощів життя!

 

Сонце світить яскравіше! Та зранку інтернет перевантажений! Всі шлють веселі смайлики та вітальні смс-ки за однією адресою! Бо займиста, як запальничка, неповторна іменинниця п’ятнадцятку святкує!  

 

Листівки та картинки до дня народження дівчинки 15 років

Картинки з днем народження дівчинці 15 років

Листівки з днем народження 15 років

 

 

Листівки з днем народження дівчинці

З днем народження дівчинці 15 років

Привітання з днем народження на п'ятнадцять років

З днем народження хлопчику 15 років своїми словами

Завантаження – п'ятнадцять відсотків. Адже ти прожив тільки п’ятнадцять відсотків життя! А потенціалу закладено – на всі сто! З ювілеєм, друже!

 

Камон, гайз! П'ятнадцять - це не жарти! Це усвідомлений чоловік, який знає, чого у житті бажає. Це сильний хлопець, який не соромиться помилятися, і продовжує пробувати нові смаки життя. Святкуй на повну котушку, юначе!

 

Хлопче! Маєш гарний апетит на цікаві події. Демонструєш нестримну жагу до життя. Бажаємо ніколи не заходити до пустелі ідей.  Нехай життя як джерело завжди підживлює твою енергію та силу!  

 

Фанфари! Напруга зростає, і-і-і-і хепі бьоздей ту ю! П'ятнадцять разів – вітаємо! Та тисячу разів бажаємо бути таким драйвовим та талановитим!

 

Всі канали новин змовилися: ти герой сьогоднішнього дня!  Тримай удачу за хвіст міцніше та вчасно розпізнавай натяки долі.  Майбутній успіх в твоїх долонях!

 

Ти стрімкий як швидкісний інтернет. Над твоїми жартами завжди сміються. Тобі п'ятнадцять! І нехай заздрять – життя тільки набирає обертів! 

 

Хто крутить нижній брейк як дзиґа та фонтанує мега-ідеями? У кого будь-яка справа - із творчим підходом? І все усюди вдається! Ти при народженні запрограмований на довічний успіх! 

 

Із першим п’ятнадцятиріччям, любий друже. Нехай твоє життя складається як у крутому бойовику: навколо класні спец ефекти, а ти – головний герой, який завжди перемагає.  

 

Запам’ятай, ти – ексклюзивний взірець чоловіка. Не впертий, а наполегливий. Не різкий, а стрімкий. Ми бачимо в тобі тільки кращі якості. Та бажаємо видатних досягнень! 

 

П'ятнадцять стукає у двері? Всі пташки читають святковий реп. Через тебе, імениннику! Всі дівчата заглядають до класу... Через тебе, красунчику! Вітаємо, чоловіче! Бажаємо кілобайти везіння, гігабайти енергії та терабайти задоволення від кожного дня!

  

Картинки з привітанням на 15 років хлопчику

Картинки з днем народження для хлопця 15 років

Привітання з днем народження хлопцю

Листівки днем народження хлопцю

Картинки З днем народження хлопцю

Картинки З днем народження 15 років

Поздоровлення на 15 років

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років