З днем народження 70 років для жінок та чоловіків: картинки і привітання

Вибрати побажання до 70-го дня народження не так просто, як може здаватися. 70 років - це важлива і, для деяких людей, емоційно складна віха, яку нелегко подолати.

Деякі молодші 70 років бояться всього, що виповниться 70 років, від ймовірності появи більше зморшок на обличчі до натиску нових болів і болів, які ніколи не згасають.

Незалежно від того, 70-річна жінка на день народження або чоловік бачить склянку наполовину порожньою чи наполовину наповненою, вам потрібно дати йому чи їй щось, щоб почувати себе добре - він чи вона, безумовно, це заслужили. Ось чому чудові повідомлення до 70-річчя від дня народження на цій сторінці стануть вам у нагоді для пошуку ідей привітань з ніжною, люблячою турботою.

Привітання з днем народження 70 років

Зміст:

  • Привітання на 70 років прозою жінці
  • Листівки з поздоровленнями для жінки 70 років
  • Привітання прозою з 70-м днем народження мужчині
  • Картинки для мужчини 70 років з днем народження

З днем народження жінці 70 років прозою

Вітаємо з видатним ювілеєм! Радіємо кожному дню, який можемо провести разом. Бо 70 – нова епоха! Час ділитися досвідом та надихати родину на добрі вчинки. Час радіти успіхам дітей та онуків. Час любити себе, бо життя жадане і дорогоцінне. 

 

Енергійну та безумовно красиву жінку вітаємо! Поздоровляємо із віком свободи, коли зобов’язання у минулому, і тільки серце підказує шлях до мрій! Тож бажаємо вашому сердечку щасливо битися якнайдовше. 

 

Мила моя, із ювілеєм! Цілую кожну зморщечку як ознаку досвіду та терпіння, поважаю кожну сиву волосину. Заряджайся енергією любові у родинному колі, живи на радість собі та дітям як мінімум до ста! 

 

Хто це виконує святкову пісню? Ваша співоча душа! Вона вміє радіти навіть крихтам щастя, а в такий особливий день сповнена трепету. Хто сміється без голосу? Ваші очі, які у прекрасний ювілейний день іскряться любов’ю. Із ювілеєм, богине духовної краси!  

 

Особливу жінку вітаємо із ювілеєм визнання! Схиляємо коліна перед мудрістю та вмінням радіти життю. Бажаємо бадьорої енергії зранку… і так до наступного світанку! 

 

Щире любляче серце зігріває світ вже 70 років. Променистий погляд наче із глибини років дивиться спокійно, а мова лине завжди розсудливо. Цілуємо натруджені руки, цінуємо золоте серце. Із золотим ювілеєм, рідненька! 

 

70 років прожити – не поле перейти… На дорозі життя ти неодноразово потрапляла на невидимі горби, збивала ноги у вибоїнах, які створювала доля. Але  звивиста дорога позаду! І зараз перед тобою – море любові від рідних та близьких, веселі посиденьки із подругами та мінімум 30 років щасливого життя попереду!   

 

До красивого ювілею красивій жінці бажаємо: нехай у ваші бадьорі 70 сердечні ритми не перевищують 70 ударів на хвилину! 

 

Листівки та картинки до дня народження жінки 70 років

Поздоровлення з днем народження жінці 70 років

Картинки з днем народження жінці 70 років

Листівки з днем народження 70 років

Листівки з днем народження для жінки

З днем народження жінці 70 років

Привітання з днем народження на сімдесят років

З днем народження чоловіку 70 років своїми словами

Твої роки – невимовний скарб. Більш ніж 25 тисяч днів ти святкуєш сьогодні! Бажаємо завжди мати у кишені аналогічну грошову підтримку для бажань та впевненості у завтрашньому дні. 

 

Кажіть так крутому ювілею, але тільки ні – старості! Не відчиняйте, якщо до вас завітають нудьга чи смуток. Кажіть так гарному настрою, оптимізму та життєлюбству!  

 

Сильний та досвідчений, взірець для онуків та підтримка для своїх дітей. Розсудливий та врівноважений. 70 - це не сивина, а срібло на скронях. 70 - не старість, а золотий вік життя!  

 

Сьогодні вже сім нуль на вашу користь! Тож бажаємо сім днів на тиждень проводити у доброму здоров’ї та ясному розумі і нуль у поганому настрої! 

 

Поважний капітане далекого плавання! Ви борозните океан життя більш ніж 70 років. Часом штормило, гойдало у різні боки. Залиште тривогу за бортом. Бажаємо завжди виходити сухим із води! Попутного вітру й надалі! 

 

70 зірок підморгують з неба? Це на честь ювіляра! Бо він – зірка для своїх сусідів та друзів, еталон для дітей та онуків. Бажаємо тільки свіжих новин, тільки добрих людей на шляху, завжди енергійного настрою та щасливих світлин у фотоальбомі життя. 

 

Що побажати чоловікові, який щодня перемагає вік та самого себе? Що сказати ювіляру, кожен крок якого життям – зразок впевненості та рівноваги. Зичимо молодості душі та поглядів, нового старту емоційного та повноцінного життя!  

 

Ювіляр – енерджайзер, який ніколи не сидить на місці. І сьогодні його батарейка, наче в телефоні, заряджена вже на 70 відсотків. Тож до апогею здоров’я та бадьорості залишилось якихось 30! Бажаємо зарядитися на повну позитивом від побажань та щирих привітань. І сповненим сили й натхнення зустріти сторічний наступний ювілей! 

 

Кажуть, 70 стукнуло? Тож сміливо відчиняйте! І нехай вам буде світло від любові дітей та онуків навіть у темряві. Хай буде тепло в морози від визнання друзів та колег. Та ваше здорове гаряче серце стукає в такт із красивим віком! 

 

Ювіляре, можете похвалитися довершеною витримкою! Адже навіть спирт має відповідний градус - на честь вашого дня народження!

 

Картинки з привітанням на 70 років чоловіку

Картинки з днем народження для чоловіка 70 років

Привітання з днем народження для чоловіка

Листівки днем народження чоловіку

Поздоровлення на 70 років

Картинки З днем народження чоловіку

Картинки З днем народження 70 років

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років