З днем народження 65 років для жінок та чоловіків: картинки і привітання

До вашої уваги збірка побажань та картинок до дня народження 65 років як для чоловіків, так і для жінок. Тут ви знайдете ідеї для особливих привітань, які запам'ятаються та вразять в самісіньку душу. Не беріть готове побажання, а створіть своє власне, обираючи лише ті слова, які близькі вам і ювіляру! Насправді всі ми знаємо, що саме хочемо донести до винуватця свята, але не завжди можемо підібрати потрібні слова. Сподіваємось наша збірка поздоровлень стане вам у нагоді. 
І не забувайте додати до привітання картинку!

Привітання з днем народження 65 років

Зміст:

  • Привітання на 65 років прозою жінці
  • Листівки з поздоровленнями для жінки 65 років
  • Привітання прозою з 65-м днем народження мужчині
  • Картинки для мужчини 65 років з днем народження

З днем народження жінці 65 років прозою

Жінка чарівна в будь-яку пору. Навесні життя вона наче бутон набирається сили. Влітку розквітає. А коли наступає золота осінь, час збирати врожай та насолоджуватися солодкими плодами від долі! Із оксамитовим сезоном життя!   

 

Паспорт можна втратити. Рік народження іноді треба забути. І тільки стан душі – це і є справжній вік жінки. Вітаємо із молодим ювілеєм! 

 

65 неймовірних років – і всі належать розкішній іменинниці! Пишайтесь кожним з них. І коли сльозинки приємних спогадів покотяться із куточків очей... лийте сльози тільки від щастя! 

 

Лише 65? Мріяти ніколи не пізно! І в цей особливий день бажаємо здійснити свою найпотаємнішу мрію. Ви заслуговуєте на диво, бо ви дивовижна жінка! 

 

До 65-річного ювілею зразкова жінка отримує максимум дарів від природи! Міцне як алмаз здоров’я. Нерви наче сталеві канати. Сонячні посмішки та цвітіння райського саду на душі. Із зразковим ювілеєм! 

 

Оце так… 65? Дивимось і не віримо! Але щиро вітаємо із ювілеєм енергійну, позитивну жінку. Нехай справи горять у руках, а вогонь – у вічно молодій душі. Рахуйте не роки, а досягнення. І якщо рух це життя, вам судилося неспинно рухатись на шляху до нових мрій! 

 

Подивіться у наповнений бокал. В ньому рівно 65 бульбашок на вашу честь! Ловіть знаки від долі! І нехай сьогодні щастя ллється через край. 

 

Як можна описати винуватицю свята? Ані дня без посмішки, ані хвилини без справ. Ані тижня без відпочинку та постійного відчуття потрібності і важливості для людей. Вітаємо фантастичну жінку! Та щиро зичимо зустрічати новий день із жагою до життя! 

 

Шановна імениннице! Ви струнка та тендітна, але зі сталевим стрижнем. Взірець витримки та смаку, але така трепетна та ніжна! Майстриня створювати затишок та зберігати таємниці. Нехай думки розквітають як троянди у вашому палісаднику. Бережіть себе як дорогоцінний скарб. Бо саме ваша посмішка вартує мільйонів! 

 

Листівки та картинки до дня народження жінки 65 років

Поздоровлення з днем народження жінці 65 років

Картинки з днем народження жінці 65 років

Листівки з днем народження 65 років

Листівки з днем народження для жінки

З днем народження жінці 65 років

Привітання з днем народження на шістдесят п'ять років

З днем народження чоловіку 65 років своїми словами

Вітаємо із ювілеєм поважного чоловіка, щирого друга, люблячого сім’янина. Та хочемо в якості подарунку приготувати разом еліксир довголіття. Додамо до любові близьких та рідних пригорщу компліментів, ложечку енергії, щипочку захоплення ювіляром. Настоюйте диво-еліксир мінімум 35 років та разом відкоркуємо його до 100-річного ювілею! 

 

Чоловік в душі – завжди хлопчисько: потребує піклування та захоплених поглядів. І ви це маєте! Тож вітаємо із народженням вічно молодого чоловіка! 

 

Солідному ювіляру бажаємо солідного капіталу в банку, гармонійного поєднання здоров’я та бажань. І нехай у зозулі, яка накувала вам сьогодні 65, ніколи не сяде батарейка!  

 

Що таке 65? Час жити на повну котушку! Життя відмотало вже 65 сантиметрів: дві третини шляху подолано, бо в ній цілий метр! Сміливо крокуйте назустріч новим звершенням та планам! 

 

Ювіляре! Ви мудрий наче аксакал. Ви сяєте наче сонце та зігріваєте своєю мудрістю та впевненістю в майбутньому. Пишаємося найкращими якостями, які вмістилися в одному чоловікові. І від душі бажаємо безхмарного неба над мирною землею! 

 

Розкіш віку 65 в тому, що маєш досвід та не маєш зобов’язань. Руки розв’язані, а серце лине до нових вражень. І нехай спогади зігрівають вас, щоденність радує, майбутнє надихає!

 

Життя наче солодка вата у парку в дитинстві. Потихеньку тане в роті, залишаючи солодкий присмак на губах. Життя яскраве та різнобарвне наче веселка. Але на вашому шляху не було темних відтінків. Бо навіть сірі будні ви замалювали оптимізмом та життєлюбством. 

 

Позитивний, активний, веселий… Ми нарахували 65 плюсів вашого ювілейного віку! І нехай для енергійного та прудкого іменинника в кожній хвилині буде 65 секунд. 

 

Із карколомним ювілеєм! Хай підростають онуки та врожаї на дачі. Живіть у злагоді з собою та світом. Бо вашими сусідами із задоволенням стануть найкраще самопочуття та везіння, а щастя оселиться прямо у домі!      

 

Картинки з привітанням на 65 років чоловіку

Картинки з днем народження для чоловіка 65 років

Привітання з днем народження для чоловіка

Листівки днем народження чоловіку

Поздоровлення на 65 років

Картинки З днем народження чоловіку

Картинки З днем народження 65 років

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років