З днем народження 17 років для дівчат та хлопців: картинки і привітання

День народження 17 років - це особлива подія. Якщо 18 років означає вік повноліття, 17 років - останній рік дитинства. Цей день народження слід відзначати як особливий час, з великою радістю та веселощами. Ви можете допомогти іменинникові провести надзвичайно чудовий день, надіславши турботливе повідомлення у картці, смс чи у соцмережах. Тут підібрані побажання, які підійдуть до 17-го дня народження для друга, сина, дочки, брата, сестри, подруги чи хлопця, тощо. Не соромтеся використовувати будь-який із цих прикладів та налаштовуйте повідомлення відповідно до ваших почуттів до людини.

Привітання з днем народження 17 років

Зміст:

  • Привітання на 17 років прозою дівчині
  • Картинки з поздоровленнями для дівчини 17 років
  • Привітання прозою з 17 днем народження хлопцю
  • Картинки для хлопця 17 років з днем народження

З днем народження дівчині 17 років прозою

Янголи існують? Так! І сьогодні одна з них святкує сімнадцятиріччя! 

 

Нарешті! Сьогодні ти вступаєш у чудовий вік, коли вже ніхто не заборонить те, чого хочеться! Ти вмієш помічати цікавинки життя. З’явилась мудрість, але не покинув дитячий запал. Вітаю маленьку радісну дівчинку з офіційною дорослістю! 

 

Представляю вам еталон жінки. Мила та щира. Юна сімнадцятирічна красуня. Навчання на відмінно? Легко! Зразок того, як треба розвивати найкращі якості, - це теж вона. Роби круті справи на «ізі»! Ти варта розгойдати цей світ!   

 

Світ занудьгував без нової зірки. І ось наша краля сімнадцятиріччя святкує! Відкриті всі дороги! Запалюй очі та впокорюй нові горизонти! Світ у твоїх ніг! 

 

Ти так мріяла подорослішати… і цей момент настав! Розправ крила, голубко! Лети назустріч новим мріям! Цінуй кожну хвилину. Ти нова. І маєш унікальні здібності робити планету кращою! 

 

Ти вже все придумала? Написала бізнес-план на все життя? Час відпочивати! Святкуймо початок свободи і нових супер-вражень від самостійності!

 

Не впізнаю, принцесо?.. Ні, королево! Харизматична та запальна! Кришталевий  голос який бадьорить, а ясні очі заряджають енергією. Здаюся! Перед чарами іменинниці не здатен встояти ніхто. Вітаємо її талант бути різною та унікальні якості для досягнення супер-результату. 

 

Де ж мої сімнадцять років… Та ось вони – у тебе! Квітучі, яскраві, запальні! Нехай вулкан пристрастей підігрівається посмішками рідних та гарячими обіймами щирих друзів! 

 

Сімнадцять – ювілей? Ще б пак! Даруємо до юного ювілею сотні вітань, тисячі поцілунків, мільйони обіймашок з іменинницею! 

 

Ти не женешся за модою, але завжди на стилі. Відчуваєш потребу в друзях, і вони завжди з тобою. Креативні ідеї фонтанують як з рогу достатку. Бешкетниця,  розумієш, що ти – найкраща! Тримайся, життя тільки набирає швидкості! 

 

Листівки та картинки до дня народження дівчинки 17 років

Поздоровлення з днем народження дівчині 17 років

Картинки з днем народження дівчині 17 років

Листівки з днем народження 17 років

Листівки з днем народження дівчині

З днем народження дівчині 17 років

Привітання з днем народження на сімнадцять років

З днем народження хлопцю 17 років своїми словами

 

Сімнадцять це круто - хай левел досягнуто! Не зважай на дрібні негаразди і нехай хейтери зачекають: ти переходиш на рівень вище!  

 

Кмітливий, вразливий і такий дорослий… Ти досяг відмітки у сімнадцять! Сучасний і мудрий як Вікіпедія. Турботливий та уважний. Нехай нащадки згадують твоє ім’я в електронних книгах як лицаря нашого часу. 

 

Введи сьогодні запит на найпотаємніші бажання і нехай життя скаже тобі «Окей»!

 

Людина дихає приблизно сімнадцять разів на хвилину. Але сьогодні ми всі дихаємо частіше! Бо сімнадцять років тому ми зустріли головну людину свого життя. 

 

Добре, коли маєш друга. Крутезно, коли товаришуєш із тим, хто стимулює бути кращим! Ти наче екстрасенс читаєш думки та завжди готовий допомогти. Мрію наздогнати тебе. Та вітаю із новою сторінкою розвитку твоєї унікальної особистості! 

 

Сімнадцять літ, сімнадцять зим… Життя не гладило тебе по голівоньці. Шмагало по щоках, готувало сюрпризи без попередження. Але труднощі загартовують. І хто назве тебе хлопчиком, ризикує отримати хук зліва! Проходь й надалі випробування долі на дванадцятку! Тримай гідне звання: досвідчений сімнадцятирічний чоловік.  

 

Світ женеться за собою, але – дзуськи! Ти ловиш ритм сучасності  на льоту. 

Чудовий вік, щоб гарно хайпонути, згодний? Гоу! Дій сміливіше, настирливість – твоя сильна сторона. Нехай колаборація із дорослим життям буде вдалою! 

 

Відкриваю Інтернет, і всі новини – про твій день народження… Так буде, тільки ще трохи зусиль! А сьогодні я пишаюся нашим знайомством. Та щиро вірю, що через десятки років ти будеш надавати приклад молодшому поколінню. 

 

Скільки ми знайомі? Майже сто п’ятдесят тисяч годин… І кожну хвилину – щастя від спілкування. Майже сто тисяч разів на день стукіт твого серця відгукувався і нам. Бо ти – сенс існування нашої родини. Але сьогодні ми відпускаємо тебе у вільне плавання хвилями дорослого життя. 

 

Картинки з привітанням на 17 років хлопцю

Картинки з днем народження для хлопця 17 років

Привітання з днем народження хлопцю

Листівки днем народження хлопцю

Картинки З днем народження хлопцю

Картинки З днем народження 17 років

Поздоровлення на 17 років

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років