Привітання та картинки з днем народження 21 рік для дівчат і хлопців

Незалежно від того, з якого кута ви дивитесь, вік 21 дивовижний! Тож якщо ви знаєте когось, кому щойно виповнився 21 рік, не дозволяйте їхньому Великому дню закінчитися, без привітання казковим повідомленням про день народження або красивою картинкою.

Сподіваємось, наша колекція побажань до 21-го дня народження допоможе вам знайти потрібні і влучні слова, щоб дістати до самого серця винуватся свята.

Привітання з днем народження 21 рік

Зміст:

  • Привітання на 21 рік прозою дівчині
  • Картинки з поздоровленнями для дівчини 21 рік
  • Привітання прозою з 21-м днем народження хлопцю
  • Картинки для хлопця 21 рік з днем народження

З днем народження дівчині 21 рік прозою

Два. Один. Пуск! 21-й день народження стартував, а з ним і нові можливості, нові враження та натхнення йти вперед. Вітаю яскраву дівчину із європейським повноліттям!  

 

Двадцять одна сторінка книги під назвою життя прочитана! А попереду – багатотомне видання про саморозвиток та дивовижні пригоди, неспинну радість та шалене кохання. Не відривайся, читай його захлинаючись!

 

Виноградних веселощів та полуничних поцілунків, доросла дівчинко!  Повноліття у всіх змістах цього слова настало. Ти і є ягідка на торті, соковита та стигла. Ти прикраса свята, і нехай весь день… ні, все життя принца на білому Мерсі буде присвячене тобі! 

 

Зі святом, світлячок! Найсвітліша людина серед всіх, кого я знаю, сьогодні іменинниця. Не втрачай стрункості думок, виваженості вчинків. Та нехай перевантаженим буде тільки гаманець.  

 

Лебідко! У красивий день 21-річчя бажаю мати 2 крила. Та із захопленням летіти назустріч дороговказній зірці. 

 

Ніколи не зустрічав таких милих та цікавих дівчат. Та чому..? Саме така сьогодні святкує 21-й день народження! Ти маєш добру освіту. Бажаю бути гарним спеціалістом! Особливо в науці, як стати найщасливішою дівчиною у світі.  

 

Круто відмічати 21 рік у 21-му столітті! Сучасне життя швидке, а ти будь спритнішою. Люди нашого сторіччя цікаві, а ти ставай більш ерудованою. Словом, крихітко, бажаю завжди бути на висоті!  

 

Всі мої вітання сьогодні пролунають в найвищому ступені. Бо ти чудова людина. Ти джерело доброти та краси. Бажаю високих почуттів! 

 

21 рік пролетів як 21 день, якихось три тижні. Кожен з них збагатив тебе! І нехай день народження також буде щедрим. Друзі принесуть бажані подарунки, незнайомці – компліменти та слова захоплення, коханий – гарячі обійми, рідні – комфорт та приємне спілкування.  І головне. Нехай 21 річниця подарує тобі радість життя! 

 

Листівки та картинки до дня народження дівчині 21 рік

Картинки з днем народження дівчині 21 рік

Листівки з днем народження 21 рік

Листівки з днем народження дівчині

З днем народження дівчині 21 рік

З днем народження дівчині

Привітання з днем народження на двадцять один рік

З днем народження хлопцю 21 рік своїми словами

Ну ось! Перший раз не вистачає пальців на руках і навіть ногах, щоб показати скільки тобі рочків. Бо ти вже не малюк, і не зовсім юнак... Ти дорослий усвідомлений чоловік, який має ключ до успіху. Відкривай ним потаємні двері щастя!

 

Відаю честь іменинникові! 21  - прикордонний вік. Ти завзятий як у 16, але й відповідальний на всі 25. Будь напоготові! Невтомно стій на сторожі свого щастя, воно рухається назустріч семимильними кроками. 

 

Красунчику! Ти улюбленець долі. Бажаю лише одного - створити міцну родину. Бо ти настільки гарний, що саме час зробити декілька копій красивого та розумного чоловіка!   

 

Перший рік третього десятку подоланий. Радій сповна! Нехай в голові живуть геніальні думки. В руках завжди красуються дорогі речі. В ногах не вщухає юнацька спритність. А в серці завжди горить вогник любові. З таким багажем ти не матимеш жодного порожнього дня!

 

Із ювілеєм, старина! Адже складно уявити, але тобі вже виповнилось цілих 1000 тижнів! 

 

Вітаю, мандрівнику! Твоє життя наче гірський серпантин. Нехай воно буде сповнене мальовничих видів. І за кожним новим поворотом долі чекають лише приємні сюрпризи.  

 

На 21-му році життя, саме в день твого народження бажаю відчути приємне хвилювання. Нехай тебе не залишає відчуття закоханості. Довгоочікувана зустріч з долею майже відбулася. Зроби назустріч вирішальний крок!

 

Завантаж мегабайти поздоровлень та позитиву. Вмикай максимальну швидкість. Не прохолоджуйся в тіні своїх талантів. Бо ти гарячий мачо, розумний, добрий та сильний хлопець. В тобі є сила духу та чоловіча міць. Будь завжди на голову вищий за обставини! Бажаю легкої долі! 

 

Будь-яку звичку формують за 21 день. І в твій святковий 21-й рік народження бажаю сформувати звичку перемагати та насолоджуватися кожним моментом! 

 

Ти не дівчина, щоб на цей день народження отримати 21 троянду. Тож тримай стільки ж щирих, міцних поцілунків! Для початку – 21!

 

Картинки з привітанням на 21 рік хлопцю

Картинки з днем народження для хлопця 21 рік

Привітання з днем народження хлопцю

Листівки днем народження хлопцю

Картинки З днем народження хлопцю

Картинки З днем народження 21 рік

Поздоровлення на 21 рік

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років