З днем народження 25 років для жінок та мужчин: картинки і привітання

День народження - особливий час, коли друзі та родина збираються разом, щоб відсвяткувати та зробити щось приємне для когось, кого вони люблять і цінують. 

25 років - це велика подія для того, хто святкує свій день народження, тому ви маєте бути поруч. Хоча іноді трапляється так, що найприємнішим подарунком є саме теплі слова - привітання з днем народження, в якому ви глибоко демонструєте свою любов і турботу.

Ми пропонуємо до вашої уваги кілька поздоровлень та листівок до дня народження, які ви можете надіслати новоспеченій 25-річній людині, сказавши їй таким чином, що ви дуже її любите, і що вона є важливою для вас.

Привітання з днем народження 25 років

Зміст:

  • Привітання на 25 років прозою жінці
  • Листівки з поздоровленнями для жінки 25 років
  • Привітання прозою з 25 днем народження мужчині
  • Картинки для мужчини 25 років з днем народження

З днем народження жінці 25 років прозою

Чверть сторіччя, рівно триста місяців життя… Із дивовижною датою! Красива дівчина має святкувати ювілей красиво! 

 

Двадцять п’ять років пролетіло. А ми досі чуємо тоненьке «агу». Ми пам’ятаємо найщасливіший день життя. Скільки радості ти принесла своєю появою на світ! Стільки ж користі та натхнення ти приносиш людям тепер. Із ювілеєм, наше щастя! 

 

Двадцять п’ять – наче келих іскристого вина. Ти п’єш життя до дна, при цьому маєш знання та певний досвід. Тож шампанське найкраще смакує із полуничними поцілунками. Побалуй себе увагою тих, хто давно мріє зробити тебе щасливою!

 

Скоріше! Перегорни сторінку, бо далі – найцікавіше. Живи у гармонії. Бо ти і є втілення гармонійної краси. Довіряй собі кожної миті. І вір, що саме цього року заповітна мрія здійсниться!

 

Кралечко! Ти зваблива та водночас холодна, наче Снігова королева. Але моє палке та гаряче серце розтопить кригу! Дозволь привітати тебе із красивим днем двадцятип’ятиріччя. І зробити святом все твоє майбутнє життя!  

 

У спілкуванні легка як пір’їнка, у справах - гаряча наче вогонь. Пізнаєш себе? Це досвід дається взнаки. Двадцять п’ять – новий етап. Бажаю легкої долі. Нехай саме ти гратимеш головну скрипку у симфонії свого життя! 

 

Час змінити фото у паспорті, красуне! А разом із ним – розпочати нову сміливу подорож до країни твоїх бажань. Бажаю відчути найважливіше щастя жінки – материнство. Та знайти гідну партію – принца на чорному Крайслері. 

 

Віват, королево! Краса та молодість досягли апогею! Ти коштовність номер один, тож цінуй свої виважені кроки до довгого та унікально щасливого життя. 

 

Вишукана леді. Зразкова дружина. Турботлива мати. Неабиякий перелік здобутків? І це ще не все! Іменинницю прикрашає головне - добре чуйне серце, коли наче в дитинстві вона сприймає світ яскраво та щиро. Нехай тобі на шляху зустрічаються такі ж доброзичливі люди! 

 

Листівки та картинки до дня народження жінки 25 років

Поздоровлення з днем народження дівчині 25 років

Картинки з днем народження жінці 25 років

Листівки з днем народження 25 років

Листівки з днем народження жінці

З днем народження жінці 25 років

Привітання з днем народження на двадцять п'ять років

Відеопривітання з днем народження дівчині 25 років

З днем народження мужчині 25 років своїми словами

Дай п’ять! Та святкуй двадцять п’ять! Порядок денний – бути багатшим ніж минулого тижня, здоровішим ніж вчора та щасливішим ніж хвилину тому! 

 

Двадцять п’ять для чоловіка – переломний момент. Рідкісний птах долетить до середини діла. А ти завжди доводиш розпочате до кінця. Життя розклало перед тобою карти – доставай козирів та роби вирішальний хід! 

 

Якщо авто – найдорожче. Якщо жінку – найкрасивішу. Сьогодні іменинникові  можна все! Нехай персонально для нього в добі буде 25 годин! 

 

Двадцять п’ять – зелене світло! І враховуючи те досягнення, що ти давно на короткій нозі із везінням, перешкод для особистого щастя просто не існує. 

 

Хочеться веселитися та стрибати наче тобі п’ять років? І пристрасті вирують наче в п'ятнадцять... Все це можливо тільки в двадцять п’ять! Ти не просто центр уваги. Ти цілий Всесвіт для тих, хто тебе любить та поважає.

 

Епохальний ювілей. Вітаємо! Пік енергії та чоловічої сили. Заздримо! Чверть наміченого шляху. Пройдено! Бо ти – король своєї долі. Бажаємо ним залишатись!   

 

Зроби гучніше радіо свого життя. Нехай воно набирає чинності та лунає на повну. Продовжуй свій красивий рід та прізвище. Адже ти - міцний горішок! 

 

Вітаємо! Нагорода за вкладені сили починає поступово надходити – у вигляді щасливих випадків та рокових зустрічей. Бажаємо впевнено дивитися вперед і завжди знаходити рівну дорогу без навігатора. Бо ти на вірному шляху! 

 

Кар’єрні сходинки ведуть тільки вгору. Здоров’я та сила духу вигідно відрізняють тебе. Ти такий красивий, імениннику. Тож нехай скоріше твої маленькі копії бігають  будинком і радісно кричать «тато»! 

 

Двадцять п’ять – такий вік, коли розумієш, що люди – сторінки книги. А зміст та заголовок вигадуєш саме ти. Напиши красивий роман із головним героєм, який насолоджується новими випробуваннями. Будь автором свого неймовірного життя!

 

Картинки з привітанням на 25 років мужчині

Картинки з днем народження для мужчини 25 років

Привітання з днем народження для чоловіка

Листівки днем народження мужчині

Картинки З днем народження мужчині

Картинки З днем народження 25 років

Поздоровлення на 25 років

Відеопривітання з днем народження 25 років хлопцю

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років