З народженням донечки: привітання та картинки до народження дівчинки

Святкування народження дитини є не тільки сентиментальним, але й натхненним, оскільки це означає початок нового життя. Як друг, колега, рідний брат або родич, ви завжди маєте бути готовими святкувати нову радість у житті ваших друзів та родин.

У нашій статті ми зупинимось на деяких найсердечніших вітальних повідомленнях для новонародженої дівчинки. Подарунки та сюрпризи для немовлят встановлюють чудові стандарти, але слова резонують протягом усього часу. Знайдіть трохи часу і оберіть для себе ідеї, які стануть вам у нагоді для привітання новонародженої племінниці чи онуки, донечки ваших друзів чи близьких! 

Привітання з народженням дівчинки

Зміст:

  • Привітання з народженням донечки прозою
  • Картинки з поздоровленнями до народження дівчинки
  • Відео привітання з народженням донечки

Привітання з народженням донечки прозою

Вона тут! Народилася  і заполонила собою цілий світ, наповнила будні новим сенсом... Дозволила прекрасній мамі відбутися як жінці, а міцному суворому татові стати ласкавим татусем! Бо формула сімейного життя проста: мала дівчинка дорівнює океану щастя.   

 

Маленькі жінки створені для кохання. Тож любіть та плекайте свою красуню, доки вона маленька! 

 

Трепетна і ніжна трояндочка розквітла у саду сподівань. Маленька яскрава зіронька запалила любов. Вердикт очевидний: вакантне місце «Головна жінка родини» зайняте! 

 

Вітаємо із талановитою дівчинкою! Адже вона з’явилася і відразу має незаперечний талант: викликати посмішку у всіх, хто нею милується! 

 

Немає більшого щастя, ніж тепле дихання симпатичного носику-курносику новонародженої. І Нехай принцеса вимагає багато уваги, піклуватися про неї  - це суцільне задоволення! 

 

Здивували… Сучасність мами і тут далася взнаки: вона відтворила найкрасивішу ксерокопію тата!  

 

Нагорода за довгі роки дружного життя отримана. Вітаємо із поповненням! Відтепер поповнюйте власні запаси енергії, збільшуйте потенціал радіти кожному «агу». Веселих днів та спокійних ночей всій родині! 

 

Зачекалися? Ось вона! Мі-мі-мішна крихітка із посмішкою янгола. Красуня  тільки-но відвідала новий дім, як одразу ж оселилася в серцях всієї родини. Нехай її дата народження стане головним святом назавжди!

 

 

Мамина врода нарешті успадкована! Новонароджена красуня схожа на чарівного гномика: оченята як намистинки, носик наче кнопочка. Нехай добре спить, гарно їсть, весело грається – і зростає, зростає, зростає!

 

Кмітливе малятко знайшло ключика та швидко відкрило серце кожного члена родини. Няшна лялечка відродила жагу до життя. А з нею з’явилися і сподівання на нове щасливе майбутнє!

 

Деякі люди фантазують про ангелів і мріють про рай, але ви з тих щасливчиків, які тримають в руках справжнього ангела. Я впевнений, що вона зробить ваш будинок раєм. Вітаємо з цим новим промінчиком радості!

 

Вітаємо вас з новою роллю щасливих батьків бурхливої ​​дівчинки. Попрощайтеся з животиком і вітаємо з поважним званням мама ітато. Нехай ваша сім'я стане ще щасливішою з появою у вашому житті принцеси!

 

Вітаємо з народженням вашої дівчинки. Іноді вона буде плакати так сильно, що ви не знатимете, що робити, вона потягне за волосся і захоче приміряти всі черевики, а іноді зіпсувати весь будинок. Однак одна річ гарантована. Вона принесе вам більше радості, ніж ви могли собі уявити, навіть під час неслухняних годин. У часи неприємностей і розчарувань просто візьміть її на руки і подивіться їй в очі, ви знайдете блаженство і спокій у цих прекрасних очах. Ще раз вітаємо з народженням вашої красуні!

 

Листівки та картинки з народженням донечки

Поздоровлення з народженням дівчинки

Картинки з народженням донечки

Листівки з народженням дівчинки

Листівки з народженням донечки

З народженням доньки

Привітання з народженням дівчинки

Відео привітання з народженням дівчинки

 

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років