З днем народження 60 років для жінок та чоловіків: картинки і привітання

Ідеальні побажання до 60-го дня народження можуть зробити подолання межи в 60 років трохи простішим та набагато приємнішим. На цій сторінці ви знайдете багато оригінальних привітань та картинок з побажаннями до дня народження 60 років. Це так просто, як прокручування цієї сторінки вниз.

Яке привітання можно вважати "ідеальним"? Таке, яке дозволить іменинниці чи імениннику почуватись краще. Воно може містити у собі трохи гумору або багато натхнення. Звичайно, вирішувати лише вам.

На щастя, у вас є безліч ідей для створення кумедних та натхненних привітань з цим чудовим ювілеєм!

Привітання з днем народження 60 років

Зміст:

  • Привітання на 60 років прозою жінці
  • Листівки з поздоровленнями для жінки 60 років
  • Привітання прозою з 60-м днем народження мужчині
  • Картинки для мужчини 60 років з днем народження

З днем народження жінці 60 років прозою

Зовнішність вводить в оману… Іменинниця - молода красива жінка, але бачила на своєму віці 60 літ та 60 зим? Нехай з точки зору досвіду замайоріла осінь, бажаємо на душі вічної весни!

 

Ти присвятила життя дітям. І досі потрібна родині як повітря. Але 60 – особлива віха. Нове десятиріччя - чудовий привід присвятити час своїм примхам та забаганкам. Нехай здоров’я буде з планами у змові! 

 

Тільки-но проводжала до школи діток, а тепер онуки потребують уваги та турботи… Вони звернулись за адресою! Хто краще знає, яким чином віддавати любов та плекати діточок? Хто має достатньо сил виростити чудових онуків, бо має успішних та вдячних нащадків? 60-річна молода бабуся! Бажаємо гучно погуляти на весіллі у правнуків! 

 

Із ювілеєм! Пишаємося іменинницею та її сучасним підходом! Обізнана та справедлива, наче спеціальний кореспондент. Бажаємо добрих новин в телевізорі, щасливих випадків в прямому ефірі життя. Живіть й надалі в стилі репортажу, щоб без вас не відбувалася жодна чудова подія!       

 

Вітаємо не з круглою датою. А з днем, коли немає приводів сумніватися, що наче в 30-річний ювілей, ти вдвічі молодша та енергійніша!

 

Ви вмієте все – зігріти добротою слів та посмішок, турбуватися до нестями про дітей та онуків. Нехай добро вертається бумерангом! Бажаємо помножити бажання на роки і відчувати: у кожному віці своє щастя. І чим більше днів прожито, тим більше щастя може вмістити ваше велике любляче серце! 

 

Оксамитовий сезон життя відкрито! А що роблять в такі моменти? Відпочивають на курорті та насолоджуються теплими тижнями золотої осені життя. Нехай діти будуть наче друзі. А із онуками буде приємно розмовляти про бурну юність одне одного! 

 

Двадцятирічна дівчина бачить щастя в майбутньому. Сорокарічна згадує, як добре було у 20. А ви маєте мудрість звести до купи досвід обох та насолоджуватися життям саме сьогодні. Бо кожна мить - дорогоцінний камінчик. Час збирати їх, поважна пані!

 

Листівки та картинки до дня народження жінки 60 років

Поздоровлення з днем народження жінці 60 років

Картинки з днем народження жінці 60 років

Листівки з днем народження 60 років

 

 

Листівки з днем народження для жінки

З днем народження жінці 60 років

Привітання з днем народження на шістдесят років

З днем народження мужчині 60 років своїми словами

Герой сьогоднішнього свята, шість нуль на вашу користь! Звання головної діючої особи вам дуже личить, бо саме ви - головний герой сіквела під назвою життя! Далі буде…

 

Ювіляре, ви наче діамант. Життя старанно потерло боки… Але саме ви відрізняєтесь міцним надійним огранюванням. Ви наче коньяк із багаторічною витримкою – маєте стійкий смак до життя. Вітаємо із найкращим, що було. Та найнайкращим, що далі буле! Із шістдесятиріччям! 

 

Сьомий десяток відкорковано! Міцні напої на честь ювіляра також! Отож робіть частіше зарядку ніж кардіограму. Ходіть частіше на рибалку, ніж на роботу. Закрийте серце для печалі, але не двері для друзів. Зустрічайте новий етап життя з посмішкою та новими враженнями! 

 

До яскравого ювілею кожен підготувався добре! Є 60 причин сказати вам по 60 компліментів. Але всі вони не в змозі передати емоцій дітей та онуків… Вітаємо  чудового батька та діда, спеціаліста з великої літери, зразкового чоловіка. Нехай корисні поради будуть для них на вагу золота. А ваше серце працює справно як мотор. 

 

Юні очі, енергійна хода… Чи дійсно вам сьогодні шістдесят? Пропоную зарахувати лише 20, а інше занести до трудового стажу ювіляра! 

 

Королівська  дата – 60 років – дуже личить вам. Бо досягли монаршої мудрості та правите своїм життям як король. Зичимо завжди почуватися наче на троні!

 

Ви такий молодий душею та завзятий! Адже риба на риболовлі сама стрибає у садок, а жінки на вечірці - на коліна. Та ви - найпорядніша людина в світі, зразковий сім’янин, поважний чоловік поважного віку. Знайдіть 60 приводів бути щасливим та користуйтеся ними двічі на день кожного місяця свого життя.  

 

Не показуйте паспорт! Бо чоловікові у шістдесят - двічі по тридцять! Бажаємо йти широкою дорогою визнання, пліч-о-пліч зі здоров’ям та добрим настроєм, під руку із любов’ю та вічною молодістю!    

 

Картинки з привітанням на 60 років мужчині

Картинки з днем народження для мужчини 60 років

Привітання з днем народження для чоловіка

Листівки днем народження мужчині

Поздоровлення на 60 років

Картинки З днем народження мужчині

Картинки З днем народження 60 років

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років