Привітання та картинки з днем народження 13 років для дівчаток і хлопчиків

13 день народження це велика подія. Дитина вступає в підліткові роки. Слід бути готовим до деяких складних моментів попереду, оскільки діти цього віку мають тенденцію до бунтівництва смуги. У цей день народження більше, ніж подарунки, дитині потрібна ваша підтримка. 

Слова мають силу розтоплювати серця. Сердечні слова можуть проникнути крізь вас і гарантувати, що вони залишаться назавжди в душі. Тому цього дня народження подаруйте дитині щось, що залишилося б з нею і змусило її відчути вашу любов.

Привітання з днем народження 13 років

Зміст:

  • Привітання на 13 років прозою дівчинці
  • Картинки з поздоровленнями для дівчинки 13 років
  • Привітання прозою з 13 днем народження хлопчику
  • Картинки для хлопчика 13 років з днем народження

З днем народження дівчинці 13 років прозою

Зі святом, моя дівчинко! Моє серце сповнене хвилювань... Пройде трохи часу і ти вирушиш у доросле життя. Доки ти під батьківським крилом, не треба квапитись. Тебе ще закрутить виром подій. Живи і радій саме зараз!

 

Квіточко, ти до біса приваблива! Бо комусь сьогодні – чортова дюжина! 

Геть забобони:  тринадцять приносить подвійну вдачу. P.s. Пускати бісики ніхто не відміняв. 

 

Увага, будьте уважні та обережні! Концентрація позитивних якостей нашої красуні досягає небезпечного рівня. Від спілкування з нею неможливо відірватись. Тому не будемо гаяти час і засипаймо її вітаннями та поцілунками! 

 

Тринадцять в мові чисел - енергія, яка прагне до любові. Чарівний метелик, лети назустріч почуттям, але не обпали свої тонкі крила. Бережи тендітну дівчинку, яка живе в тобі. Не дозволяй нікому ображати. Люби себе як ми всі тебе любимо. 

 

Дитинко, настав твій омріяний день! Ти спокійна вразлива натура. Але пам’ятай: тихий голос далі чути. Не втрачай самовладання та йди до своєї мрії. 

 

Киця, твоє ім’я - вже дорогий бренд. Твої вчинки – ультрасучасні та рішучі. 

Будь завжди в тренді. Сьогодні тобі все моДно! 

 

Дозволь зробити комплімент: таких привабливих іменинниць я ще не бачив! Ти втілення жіночої краси. Вразлива та грайлива. Ти легка як повітряна кулька. Нехай легким буде і твоє майбутнє доросле життя. 

 

В це неможливо повірити! Тринадцять років пронеслись як одна мить. І сьогодні не повертається язик назвати тебе маленькою. Ефектна дівчина, старанна  учениця, взірець для молодшої сестрички. Вітаю із серйозною цифрою! 

 

Вау! Модний лук, розумний спіч та дуже дорослий фейс! Ти сьогодні the best! Хепі Бьоздей, наша креативна подружко!

 

Ти як сторінка у Фейсбуці – яскрава та змістовна. Ти як прямий ефір в Інстаграмі - сповнена несподіванок.  Ми, прихильники зі стажем, заявляємо: готові захоплюватися тобою щодня. Дозволь очолити фан-клуб імені тебе! 

 

Листівки та картинки до дня народження дівчинки 13 років

Картинки з днем народження дівчинці 13 років

Листівки з днем народження 13 років

 

 

Листівки з днем народження дівчинці

З днем народження дівчинці 13 років

Привітання з днем народження на тринадцять років

З днем народження хлопчику 13 років своїми словами

Мій любий! Уяви: за все твоє життя серце стукало вже десять мільйонів разів.  Але сьогодні воно б’ється частіше. Бо якщо казати відверто – ти класний! І назавжди оселився в моєму люблячому серці.

  

Шокуючі епатажні вчинки… Життя як американські гірки... Про іменинника не скажеш: простий хлопчина. Він живе в сучасному ритмі, і подобається багатьом. А головне - любить себе! Так тримати, красунчику! 

  

Дівчата, приготуйтеся стріляти очима! Сьогодні день народження у гідного, сильного, стильного, а головне – вільного хлопця! Юначе, нехай з’явиться та єдина, яка влучить в твоє щире серце. Але не втрачай розуму, ти такий один!

  

Мій юний поліглот! Ти читаєш багато книг, вивчаєш іноземні мови. Ти вмієш мріяти і полюбляєш пізнавальні  фільми. Сюжет твого життя в змозі написати тільки ти! Додай яскравих образів, зустрічай добрих друзів. І знай – твоя кінострічка буде тільки із щасливим фіналом. 

  

Воу-воу, полегше! Я маю справу з 13-річним чоловіком. Ти маєш стальні біцепси та залізну волю. Свої починання завжди закінчуєш в потрібний термін, не відкладаєш задумане на потім. Бажаю вдачі, гідний син своїх батьків. 

  

Увага, це персональне вітання. Відсьогодні твоє життя зміниться назавжди. 

Заряджаю тебе найкращими побажаннями сили, стрімкості, везіння. Літи мов стріла та не звертай уваги на дрібні неприємності. Твоя доля в твоїх долонях.  

  

Камон, бой! Чуєш у повітрі п’янкий аромат дорослості? Комусь тринадцятий  минуло! Відчуй терпкий присмак перемоги над дитинством!

  

Кібер-простір схвильований! Сьогодні навіть Інтернет працює швидше. Бо головному його користувачеві виповнюється 13! Натисни Ctrl+F на компі свого життя та знайди в ньому все, чого забажаєш. В тобі приховані супер-файли. Іх час оприлюднити. Та довести свої найкращі якості до відома всього світу!

  

Картинки з привітанням на 13 років хлопчику

Картинки з днем народження для хлопця 13 років

Привітання з днем народження хлопцю

Листівки днем народження хлопцю

Картинки З днем народження хлопчику

Картинки З днем народження 13 років

Поздоровлення на 13 років

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років