З днем народження 18 років для дівчат та хлопців: картинки і привітання

18-й день народження - це надзвичайне свято для всіх дорослих підлітків. Це перший рік їхнього повноліття і найцінніший день народження серед усіх. Більшість підлітків чекають цього дня, щоб відсвяткувати свій щасливий 18-й день народження з великою кількістю розваг та задоволень. Адже це приносить свободу життя та чудову можливість обрати все за власним рішенням. Тут ми маємо приємну збірку побажань та листівок до 18-го дня народження, щоб поділитися ними з тим, хто святкує своє вісімнадцятиріччя. Ці побажання є надихаючими, веселими та дарують гарні ідеї для вашего вітання.

Привітання з днем народження 18 років

Зміст:

  • Привітання на 18 років прозою дівчині
  • Картинки з поздоровленнями для дівчини 18 років
  • Відео привітання дівчині 18 років з днем народження
  • Привітання прозою з 18 днем народження хлопцю
  • Картинки для хлопця 18 років з днем народження
  • Відео привітання хлопцю 18 років з днем народження

З днем народження дівчині 18 років прозою

Вісімнадцять стукає у вікно? Пусти його - воно відкриє двері у доросле життя! І крокуй впевнено – відтепер всі дороги ведуть до перемоги!

 

До вашої уваги перша в історії 3-Д іменинниця: добра, діюча та ду-у-уже мила! Одягайте віртуальні 3Д-окуляри, щоб не бути засліпленими красою та яскравістю винуватиці свята!

 

Час отримати права, пані? Відсьогодні ти можеш водити машину та вирішувати, кому віддати голос. Та головне - обіцяй залишатись собою! І сіяти радість навкруги щодня! 

 

Дозволь, красуне, вручити тобі віртуальний букет з компліментів. Кожна квітка в ньому – захоплення твоєю красою та щирістю. Я обгорнув його у побажання неповторної молодості, бурхливого як водоспад життя. А головне – він не зав’яне! Бережи його і будь щасливою. 

 

Живеш сучасно? Все буде класно! Мала, свайпай по екрану життя легко та замовляй тільки люксові опції. Ти бодіпозитивна та життєрадісна, ти маєш пробитися на вершину успіху! Світ зачекався на свою героїню!

 

Сьогодні вік яскравий як і ти! Чудовий ювілей, коли кожна страва фантастично смакує, кожна людина захоплює, всі плани на майбутнє – феєричні. Ти особлива! Не зраджуй собі: заряджай планету бажанням досягати мети та веселитися саме зараз!

 

Ноги як спагеті та італійський темперамент? Очі як незабудки та щирість української душі? З такими унікальними особливостями іменинниця має всі шанси на успіх. Вітаємо із перемогою над дитячими комплексами та стартом нової ери сміливості! З ювілеєм! 

 

Хочеш як в дитинстві? Добра чарівниця виконує мрії… Візьми мою скриньку бажань та в хвилини смутку й тривоги відкривай її. Солодких поцілунків та кохання-зітхання до нестями. Мільйон переглядів на Ютубі. Мрій! Все обов’язково збудеться! 

 

Вісімнадцять – вік, який не соромиться називати жодна жінка! Ти молода, красива, перспективна! І через багато років у відповідь на запитання «Скільки вам виповнилось?», ти з гордістю відповіси:  «Мені завжди вісімнадцять»! 

 

Листівки та картинки до дня народження дівчини 18 років

Поздоровлення з днем народження дівчині 18 років

Картинки з днем народження дівчині 18 років

 

 

Листівки з днем народження 18 років

Листівки з днем народження дівчині

З днем народження дівчині 18 років

Привітання з днем народження на вісімнадцять років

Відео привітання дівчині 18 років з днем народження

З днем народження хлопцю 18 років своїми словами

Вітаю із офіційним повноліттям. Куди тепер? Направо підеш – кохання знайдеш, прямо підеш – гарну освіту здобудеш. Нехай життя складається як у казці, сюжет якої напишеш саме ти. Куди б ти не прямував, це вірний шлях. Будуй життя за власними правилами!  

 

Оголошення. Знайдено супер-іменинника. Унікальні прикмети: такий вродливий що аж дух захоплює. Такий кмітливий що аж заздрість бере. Нехай добра вдача та фарт наздоганяють його все життя! 

 

Вітаємо із недитячим ювілеєм! Настав час студентських вечірок та поцілунків до ранку, чоловічих рішень та веселих компаній. Не зволікай! Відкоркуй нове спокусливе життя! 

 

Ти вже не дитина і навіть не підліток…Солодкий, наче іменинний тортик, вік настав! І нехай омріяна цифра вісімнадцять надасть тобі сміливості у втіленні найпотаємніших мрій у доросле життя! 

 

Час оприлюднити топ-3 мега-якостей іменинника: сильний, впевнений, неспинний! Вмикай зелене світло: траса успішності вільна!  

 

Дитинство знешкоджене. Місія «Доросле життя» розпочата!  Зроби прінт-скрін цього моменту – він ніколи не повториться знов. Віднині як у спорті: буде тільки вище, швидше, сильніше!  

 

І-і-і-і почесне право перерізати червону стрічку між дитинством та дорослим життям надається вісімнадцятирічному хлопцю… ні, мужчині! Бо саме відсьогодні він цеглина за цеглиною будуватиме своє фундаментальне майбутнє.  

 

Кожну хвилину людина кліпає очима разів вісімнадцять… Натяк? Так, все сьогодні – на твою честь! Із величезним ювілеєм, першим та незабутнім! Із радістю вільно вирішувати долю та обирати вірний життєвий шлях! 

 

Азартний, драйвовий, класний! Настав найліпший вік – вісімнадцятка! Бажаємо вісімнадцять ідей на день, вісімнадцять нових друзів щомісяця та незабаром вісімнадцятизначного рахунку у банку! 

 

Картинки з привітанням на 18 років хлопцю

Картинки з днем народження для хлопця 18 років

Привітання з днем народження хлопцю

Листівки днем народження хлопцю

Картинки З днем народження хлопцю

Картинки З днем народження 18 років

Поздоровлення на 18 років

Відео привітання хлопцю 18 років з днем народження

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років