З днем народження 19 років для дівчини або хлопця: картинки і привітання

19 років надто важливий етап життя! Перехідний період від дитинства до дорослого життя, розуміння світу і себе самого! А ще це чудовий час для звершень! Ідеальний період, щоб побажати щось дійсно важливе і красиве.

Ми зібрали для вас різноманітні ідеї з привітаннями для дівчат і хлопців, яким виповнюється 19. Сподіваємось ви знайдете для щось цікаве, що резонує з вашими почуттями до головного героя свята. І пам'ятайте, що гарні слова гріють душу навіть найбрутальнішої людини.

Привітання з днем народження 19 років

Зміст:

  • Привітання на 19 років прозою дівчині
  • Картинки з поздоровленнями для дівчини 19 років
  • Привітання прозою з 19 днем народження хлопцю
  • Листівки для хлопця 19 років з днем народження

З днем народження дівчині 19 років прозою

Дев’ятнадцять! Таке королівське число могло трапитися у житті лише надзвичайної дівчини. Ти велична як імператриця 19го століття. Розсудлива та некваплива. Починай кадр за кадром знімати кінострічку свого шляхетного життя. І принц на білому коні не змусить себе чекати!

 

Ти ніжна як весна, гаряча як літо, задумлива як золота осінь і розсудлива наче зима. Отже заслужила: сьогоднішнє свято має тривати цілий рік! 

 

З днем варення! Солодкого життя та п’янкого відчуття дорослості!  

 

Вибач, але я палаю від бажання… привітати тебе із дев’ятнадцяткою! Хочу, щоби наші серця стукали в унісон, а в навушниках завжди лунала музика щастя. Нехай вулкан пристрастей твого невгамовного характеру ніколи не вщухає! 

 

Звідки б не лунала музика – вона для тебе. Хто б не ніс квіти у руках – це з приводу твого дня народження! Всі у Всесвіті змовились - і я з ними заодно! 

 

Рецепт щастя красуні простий: посміхатися на тридцять два, мати гарний настрій двадцять чотири на сім. І завжди виглядати на дев’ятнадцять. Сьогодні ти точно впоралась! Так завжди тримати! 

 

Вітаю! Маєш чудовий вік, коли можна відкривати світ наново, дивлячись на нього дорослими очима. Бажаю в цей неординарний день заблукати у лісі везіння. І зустріти там свою долю! 

 

Сенсація! Богиня шопінгу, зірка Ютюбу та майбутня зірка професії святкують день народження. Вітаємо з цим саме тебе! Бо це ще неповний список твоїх талантів!  

 

Розкуштувала? Від дев’ятнадцяти життя стає дедалі смачнішим… Насолоджуйся його фруктовими нотами, випий з нього всі соки, живи в шоколаді! 

 

Отримайте святкову інформацію. Краса вступає в свої права. Енергія розправляє крила. Залишилось іменинниці нашпигуватися знаннями, озброїтись досвідом і  розірвати світ на шматки! І обережно, ця мега-ціль - тільки на сьогоднішній святковий день… Бо є залізний привід – їй стукнуло дев’ятнадцять років! 

 

Листівки та картинки до дня народження дівчини 19 років

Поздоровлення з днем народження дівчині 19 років

Картинки з днем народження дівчині 19 років

Листівки з днем народження 19 років

Листівки з днем народження дівчині

З днем народження дівчині 19 років

Привітання з днем народження на дев'ятнадцять років

З днем народження хлопцю 19 років своїми словами

Навігатор вітань привів нас до тебе! Бо в цей визначний день сучасний хлопець святкує дев’ятнадцятку! Твоя голова – дім геніальних ідей, руки – чисте золото, а вчинки бездоганні, наче високі технології. Лови лайфхак: круті хлопці мають підкорювати планету! 

 

Доросле життя лоскоче нерви? Сприймай його як цікаву пригоду. Увімкни на максимум власні можливості: будь сильним, цілеспрямованим. Та перевершуй себе кожного дня! 

 

Старий, тобі майже сім тисяч днів… Семимильними кроками ти підкорюєш нові вершини. Тримай вірний курс! І нехай біла полоса змінюється тільки на білосніжну!

 

Даруємо на день народження невичерпне джерело енергії. Це наша любов та турбота. Забери собі натхнення! Ці вчинки заради тебе. Щоб не трапилось, куди б не завели юнацькі пригоди та сподівання, ти маєш безперечну перевагу: наче в дитинстві, тебе завжди чекають вдома.  

 

Час змінити геолокацію! Відмітка дев’ятнадцять подолана, рух до завершення другого десятку розпочато! Не бійся мріяти і не припиняй прагнути кращого. Драйв та веселощі дорослого життя чекають!

 

Зі святом! Я не з порожніми руками… Мій подарунок дуже дорогий, але щиро прошу прийняти його. Це моє серце та вічна прихильність!

 

Один крок – і ти матимеш власний бізнес, станеш чоловіком, батьком. Тому сьогодні маєш відзначити дев’ятнадцять так, щоб згадувати все життя! 

 

Імениннику, хто ти? Складний як китайський ієрогліф, гарячий як іспанський мачо, розумний як нобелевський лауреат… Ти крутий, хлопче! Лови свіжий вітер удачі та примушуй свої бажання скоріше збуватися! 

 

Із дев’ятнадцятим роком, силач! Смикати за вуха страшнувато… Навіть руку потиснути боляче. Маєш неабиякий талант закохувати у свою міць та чоловічу красу! Нехай вирує кров, примножується енергія та богатирська сила. Бо тих, хто сильний духом, чекає щедра нагорода від життя.

 

Картинки з привітанням на 19 років хлопцю

Картинки з днем народження для хлопця 19 років

Привітання з днем народження хлопцю

Листівки днем народження хлопцю

Картинки З днем народження хлопцю

Картинки З днем народження 19 років

Поздоровлення на 19 років

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років