З днем народження 45 років для жінок та мужчин: картинки і привітання

Привітання з днем народження - найкращий спосіб сказати комусь особливому, що він важливий, і ви ніколи не забудете цей день. 

Пошук ідеального повідомлення, однак, може виявитись досить важким, особливо якщо людина, яка святкує день народження, є колегою чи знайомим. Для того, щоб полегшити вам пошук потрібних слів, ми зібрали добірку побажань, картинок та листівок з днем народження 45 років, яким ви можете поділитися, і які б не звучали як кліше. Ми сподіваємось, що ці ідеї поздоровлень вам сподобаються.

Привітання з днем народження 45 років

Зміст:

  • Привітання на 45 років прозою жінці
  • Листівки з поздоровленнями для жінки 45 років
  • Привітання прозою з 45 днем народження мужчині
  • Картинки для мужчини 45 років з днем народження

З днем народження жінці 45 років прозою

Вік жінки казати не комільфо. Тому вітаємо із круглою датою в 540 місяців. Ти провела майже чотириста тисяч чудових годин. Мудрість з’явилася, а молодість не думає тікати! Поздоровляємо із красивим ювілеєм, із дивовижним тандемом молодої краси та зрілого досвіду. 

 

Прийти за порадою... Або просто потеревенити на кухні за келихом чаю. Спілкування з тобою – суцільне задоволення. І в день народження хочу не просто привітати, а зізнатися в прихильності та любові. 

 

Кажуть, не сонце – всіх не зігрієш? А ти примудряєшся теплом душі надавати сили і натхнення родині й друзям. Ти наче сонячна батарейка – накопичуєш енергію та віддаєш оточуючим. Нехай за принципом бумеранга все , що ти віддавала 45 років, вертається сторицею. 

 

Виглядати на 25 у 45 навіть непристойно! Але ти примудряєшся сперечатися із віком, завжди витончена та сповнена шляхетної краси. Вітаю дивовижно милу жінку із жіночною датою!

 

Попелюшка зустріла принца, карета є… Ти маєш досвід, який дозволяє і самій жити на повну котушку, насолоджуючись життям. І підтримати порадою дітей та друзів. Нехай надалі життя складається як у казці! 

 

Ягідка знову? Але ж яка! Ягідко-малинко, виглядаєш наче персик! Як цілий кошик соковитих ягід! Твій ювілей - Червона книга, яка містить рідкісні досягнення. Бо ти взірець найкращих людських якостей. 

 

Де ти дістала пігулку молодості? Всі подруги заздрять, чоловіки задивляються… а ти молодшаєш із кожним роком! Вітаємо із крутою цифрою! Разом із побажаннями даруємо наступну мету – еліксир невичерпного здоров’я та енергії. Адже вічний двигун – цілком твоя ознака. Молодій та дій! 

 

Прийшов час змінити фото у паспорті? Все одно від 25-річної красуні ми не знайдемо десять відмінностей. До чого дивитися у документи? Це мають робити ті, хто продає тобі шампанське до свята! Адже іменинниця молода та красива, енергійна та зваблива, жадана та кохана!

 

Листівки та картинки до дня народження жінки 45 років

Поздоровлення з днем народження жінці 45 років

Картинки з днем народження жінці 45 років

Листівки з днем народження 45 років

Листівки з днем народження для жінки

З днем народження жінці 45 років

Привітання з днем народження на сорок п'ять років

Відеопривітання з днем народження жінці 45 років

З днем народження мужчині 45 років своїми словами

У сорок п’ять чоловік розуміє: він цінить те, що має. Та любить те, що робить. А ми безмежно любимо тебе та цінимо твою турботу. Вітаємо із солідною датою!

 

Автомобілі, великі гроші – іграшки для чоловіка. А позаяк дитинство чоловіка у 45 може тривати, грайся досхочу! І нехай фарт буде твоїм вірним товаришем! 

 

Побудувати дім, виростити сина, посадити дерево… До ювілею ти зробив все на вищому рівні!  А тепер пірнай у море релаксу та відпочинку. Час збирати плоди своєї праці та насолоджуватися їх солодким смаком! 

 

Господин! Саме так можна звертатися до чоловіка, який відмічає 45-річний ювілей. Бо він вміє керувати. Та виділяє пріоритети. Готові служити твоїм інтересам та підтримувати у будь-яких авантюрах. Зі святом, наш янгол-охоронець.

 

Поважний чоловік, яскрава особистість. Чудова колаборація досвіду та вогнику в серці. Імениннику, бажаємо екстремальних відчуттів. Нехай очі сяють азартом та випромінюють життєву енергію. Візьми нас до свого фан-клубу, бо ти наш кумир.  

 

Природа добре потрудилася, щоб створити таку порядну та чесну людину. Хто тебе не знає, не мав справжніх друзів. Пишаємось знайомством! Будь завжди у курсі подій, у центрі уваги та на свіжій хвилі змін до кращого! 

 

Середній вік – це коли посміхаєшся в моменти, де раніше сміявся. Бажаємо частіше посміхатися. І сміятися над витребеньками долі. 

 

День народження для того, щоб чекати дива. Але це у дитинстві. У 45 ти здатен сам творити дива. Вітаємо із чудовим віком, коли замість хочу, час казати можу. Замість мрій про майбутнє ти власноруч створюєш кожен день на свій смак. Насолоджуйся свободою та активністю! Кажи нісенітниці, роби маленькі дурниці – це і робить життя несподіваним та неперевершеним! 

 

Що таке сорок п’ять для чоловіка? Це як в мультику про Золоту антилопу. Все, чого він торкається, перетворюється на золото. Бажаємо жити саме так! 

 

Картинки з привітанням на 45 років мужчині

Картинки з днем народження для мужчини 45 років

Привітання з днем народження для чоловіка

Листівки днем народження мужчині

Картинки З днем народження мужчині

Картинки З днем народження 45 років

Поздоровлення на 45 років

Відеопривітання з днем народження 45 років мужчині

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років