З днем народження 40 років для жінок та мужчин: картинки і привітання

Ще в 1932 році хлопець на ім’я Уолтер Піткін популяризував фразу «життя починається в 40».

Це дійсно час, коли людина вже досягла багато чого, як в кар'єрі, так і в сімейному житті.

Отже, який найкращий спосіб привітати когось з Днем народження 40 років? Все залежить від ваших стосунків з цією людиною та від посилу, який ви хочете передати. Щоб дати вам кілька ідей, ми склали цю невеличку збірку милих, розумних та смішних побажань до 40-річчя.

Привітання з днем народження 40 років

Зміст:

  • Привітання на 40 років прозою жінці
  • Листівки з поздоровленнями для жінки 40 років
  • Привітання прозою з 40 днем народження мужчині
  • Картинки для мужчини 40 років з днем народження

З днем народження жінці 40 років прозою

Чудовий вік – сорок років. Можна казати думки вголос. І вони викликають захоплення. Як і наша іменинниця! Час не відкушувати життя по шматочку, а вдихати його на повні груди. Насолоджуйся, красуне! 

 

Коли я добираю слова поздоровлень, трохи трусяться руки… Адже ти потрясна жінка! Твоя склянка завжди наполовину повна. Ти здатна зробити смачний фреш із найкислішого лимону в світі. Отже, пий солодке життя сповна! 

 

Життя як суворий вчитель виставляє оцінки. І маємо визнати, ти повна відмінниця! У вихованні дітей, блискучій кар’єрі ти докладала максимум зусиль. А тепер прийшов час збирати камінчики. Маленькі, але дуже дорогоцінні діаманти. 

 

Досвід дозволяє читати по губах та розуміти по очах. Отже мої очі, сповнені любові та радості, кажуть більше за сухий текст. І якщо від радості стерпенулося серце,  життя просто дає можливість підтягнути анатомію. А ти просто тримай в руках те, що багато років досягала.  

 

Що таке щастя? Добре розумієш саме в ювілейний день народження. Коли дружня родина збирається за щедрим столом. Звідусіль летять чудові привітання та  найголовніші дарунки – любов та повага. І ти відчуваєш – життя йде за вірним сценарієм! 

 

Ми кажемо ювілей, а в голові виникає багато рим. І вони пов’язані саме із твоїм днем народження! По-перше, ювілей-очей: їх від іменинниці не відірвати, вона дуже красива сьогодні. Ювілей-Галілей – ти така ж розумна та винахідлива. Привілей – ми бажаємо їх на всіх етапах життя. Та апогей: він ще попереду! Адже, як відомо, життя у сорок тільки починається! 

 

Вітаємо гарну господиню. На її борщ збігаються чоловіки і діти. Поздоровляємо чудову маму. ЇЇ обожнюють малі! Список гідних якостей можна продовжувати нескінченно довго. І ми визнаємо – ти приклад для багатьох. Захоплюємось та готові носити на руках! 

 

Який поетичний вік! Відомі художників та поети творили найактивніше саме у сорок років. Відкрий в собі творчість та намалюй нове щасливе життя. 

 

Тридцять – чудовий вік для жінки, особливо коли їй вже сорок! Тож бажаємо виглядати на двадцять п’ять, а почуватися тільки на вісімнадцять!

 

Листівки та картинки до дня народження жінки 40 років

Поздоровлення з днем народження жінці 40 років

Картинки з днем народження жінці 40 років

Листівки з днем народження 40 років

Листівки з днем народження для жінки

З днем народження жінці 40 років

Привітання з днем народження на сорок років

Відеопривітання з днем народження жінці 40 років

З днем народження мужчині 40 років своїми словами

Кажуть, святкувати сорок – погана прикмета. Але поздоровляти тебе нам ніхто не заборонить! Ми не пропустимо привід виказати захоплення сильним чоловіком, який гідно несе звання людини із великої літери. 

 

П’ятий десяток відкоркований! Клуб сорокарічних вітає тебе. А одночасно й ми бажаємо не дбати про вік, а плекати стан душі. Заробляти авторитет та гроші. Робити собі приємні сюрпризи. Та насолоджуватися цікавими пригодами! 

 

Забобони геть! Чому б не зробити сорок новим етапом життя? Ти дуже молодий, адже твої ювілеї можна порахувати по пальцях однієї руки. Ось коли обидві руки не вмістять прожитих десятиліть, ми знову прийдемо та привітаємо із новим сторіччям! 

 

Кажуть, сивина в голову, біс в ребро… А в тебе - нічого із стандартного списку. Бо ти не піддаєшся стандартам. Вітаємо молодого душею і привабливого тілом хлопця, вірного чоловіка та зразкового татуся!

 

Сорок днів тривав Всесвітній потоп. Сорок днів Мойсей бродив пустелею. Тож і ми не маємо права відставати! І маємо наміри сорок днів пити сорокаградусні напої, щоб привітати тебе із ювілеєм! 

 

Сорок років для чоловіка наче лакмусовий папірець. Наш іменинник доводить, що життєвий шлях, сповнений завзятої праці, піднімає чоловіка на нову вершину.  Тож сорок – Еверест, підкоренням якого тобі можна пишатися!  

 

Чоловікові в самому розквіті сил та енергії бажаємо: малиновий захід на березі океану нехай змінюється на солодке малинове варення на губах коханої. Сорокаріччя - крутий привід. І, наче Карлсон, ти маєш добре погудіти! 

 

В молодості ти вважав сорок старістю? Добре, що це тільки здавалося! І якщо неважливий поїзд пішов без тебе, круті літаки та яхти ще попереду!

 

Нарешті сорок! Вже не треба пропуску, щоб наче танк йти напролом до мети. Головне пам’ятай, тобі два рази по двадцять. І дій згідно відчуттям у серці! 

 

Картинки з привітанням на 40 років мужчині

Картинки з днем народження для мужчини 40 років

Привітання з днем народження для чоловіка

Листівки днем народження мужчині

Картинки З днем народження мужчині

Картинки З днем народження 40 років

Поздоровлення на 40 років

Відеопривітання з днем народження 40 років мужчині

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років