Привітання та картинки з днем народження 12 років для дівчаток і хлопчиків

Створюючи вітальну листівку до дня народження 12-річного хлопця чи дівчини може відчувати себе так само ніяково, як їсти обід самостійно у шкільній їдальні. Поставте себе на місце підлітка, щоб придумати найкращі слова.

Напишете ви щось смішне чи натхненне, залежить від вас. Нижче наведено кілька прикладів повідомлень до дня народження для 12-річних дітей. Не напружуйтесь занадто сильно. Пам’ятайте, що ви пишете у листівку до дня народження, а не намагаєтесь створити наступну збірку бестселерів.

Привітання з днем народження 12 років

Зміст:

  • Привітання на 12 років прозою дівчинці
  • Картинки з поздоровленнями для дівчинки 12 років
  • Привітання прозою з 12 днем народження хлопчику
  • Картинки для хлопчика 12 років з днем народження

З днем народження дівчинці 12 років прозою

Ти знаєш, ти най-найкраща! Найкрасивіша, найрозумніша, найпривітніша. А головне – ти маєш нашу безмежну любов! Зі святом, принцесо!

 

Лови момент! Дванадцять років трапляється раз на все життя. І нехай іншим здається, що це замало для серйозних вчинків, ти знаєш точно: свій шанс бути щасливою треба хапати міцно і назавжди. Не прогав його!

 

Дванадцять годин на добу, дванадцять місяців на рік ти стрімко розвивалась і росла. І ось сьогодні перед нами чарівна леді, сучасна дівчина із шаленим потенціалом! Реалізуй його, а ми завжди допоможемо.

 

Ексклюзив! Лімітед едішн! Такі дівчата народжуються раз на сторіччя. Зверніть увагу на іменинницю: довге волосся і довгий розум.  Швидка реакція та несамовита жага до життя! Все обов’язково вийде якнайкраще, бо вона прекрасна!

 

Хто тут належить до дівчат,  яких неможна не помітити? Хто яскраво ілюструє  панночок, які завжди обирають свободу? Самореалізація твоє друге ім’я! Ти перевершуєш саму себе. Радій та з легкістю переходь на інший рівень. Вітаю, люба!

 

Тільки вчора, здається, переглядали нереально милі фотки з твого двохрічного дня народження. А сьогодні – ого – вже дванадцять! Пухка крихітка перетворилась на граційну лань. Бажаю веселого свята та нових нереальних вражень!

 

Із кращим днем у році, мила ластівко! Ти так давно чекала на приємні слова та подарунки! Музичній дівчинці бажаю, щоб цілий рік цвіли сади. А у душі грала чудова мелодія флейти.

 

Маленька шкідниця! Ти вигадуєш нереальні квести. Ти здатна пофарбувати кота і зловити вай-фай там, де його нема. Але тогорічна мала вже залишилася в минулому. Доросле життя не за горами! З чим і вітаю, моя дванадцятирічна дівчинко!

 

Ти така вправна! Любиш готувати та пригощати всю родину. І колись станеш гідною господинею . А сьогодні задуй свічки на іменинному торті власного виконання... Та загадай найпотаємніше бажання – вони обов’язково збудуться! 

 

Листівки та картинки до дня народження дівчинки 12 років

Картинки з днем народження 12

Картинки з днем народження дівчинці 12 років

 

 

Листівки з днем народження 12 років

Листівки з днем народження дівчинці

З днем народження дівчинці 12 років

Привітання з днем народження на дванадцять років

З днем народження хлопчику 12 років своїми словами

Вітаю, агенте 0012! Ви виконали завдання на відмінно. Але таємна місія розкрита. І саме ви повинні бути засипані подарунками як головний винуватець свята!

  

Дорослішаєш, милий... Шукаєш відповіді на питання, хто ти в цьому світі і за що тебе можна любити. То знай: ми любимо тебе просто так. Лише за те, що в нашому житті є такий чудовий хлопець: щирий, старанний, жаданий.

  

Шановний імениннику! Ти зараз далеко, але одягни свої улюблені бездротові навушники і уяви, що чуєш наші голоси. Ти молодець, чуєш? Навіть коли помиляєшся. Ми тебе цінуємо, знаєш? Навіть коли зневірений у собі. І ми пишаємося знайомством з обдарованим та незвичайним хлопцем!

  

Шах і мат. Ти переміг. Ти впевнено та рішуче доводив, що станеш свідомим та відповідальним підлітком. Чемно допомагав батькам, став прикладом для молодшого, старанно підтягував навчання. А зараз розслабся, час веселитися!

  

Дванадцятка прилетіла, хлопче! А життя - не школа... Ти настільки добряче попрацював, що сьогодні всі ставлять найвищу оцінку. Друзі – за веселощі та час, проведений разом. Рідні – за допомогу і щоденну турботу. Неси щоденника. Шуткую! Нумо святкувати!

  

Є дуже багато способів привітати тебе. Заспівати Хепі Бьоздей, подарувати собаку так, щоб батьки не знали, намалювати портрет під балконом. А я просто скажу: з днюхою, друже! Ти дуже крутий!

  

Хто ще не в курсі, сьогодні супер-свято. Дванадцять років тому на світ з’явився красивий хлопчик. А зараз це сильний, міцний парубок, із непереборною жагою до життя. І нехай місце під сонцем ще треба пробивати... Колись про нього напишуть всі онлайн газети, ось побачите!

  

Подія космічного масштабу! Найкращому хлопцеві у світі вже дванадцять! Бажаємо вселенського везіння, недосяжних висот, невимовних красот, відчайдушних вчинків та мега-крутих подарунків!

  

Картинки з привітанням на 12 років хлопчику

Картинки з днем народження для хлопця 12 років

Привітання з днем народження хлопцю

Листівки днем народження хлопцю

Картинки З днем народження хлопчику

Картинки З днем народження 12 років

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років