З днем народження 35 років для жінок та мужчин: картинки і привітання

Ми завжди влаштовуємо велику вечірку з «важливих днів народження», тобто днів народження, які починаються з нового десятиліття. Але є й інші визначні дати народження, які свідчать про життєві зміни. 

35-й день народження - саме такий привід. Ми відчуваємо себе молодими, в цей момент у нас досить міцна хватка у кар’єрі, наша сім'я створена або майже завершена, і ми знаємо, хто ми і чого хочемо. Отже, якщо у вас є друг, родич, або просто близька людина, яка відзначає свій 35-й рік на цій планеті, обов'язково скористуйтеся ідеями з наших привітань у прозі та вітальних листівок.

Привітання з днем народження 35 років

Зміст:

  • Привітання на 35 років прозою жінці
  • Листівки з поздоровленнями для жінки 35 років
  • Привітання прозою з 35 днем народження мужчині
  • Картинки для мужчини 35 років з днем народження

З днем народження жінці 35 років прозою

Вітаємо, сьогодні тобі стукнуло триста тисяч годин! І поки всі переводять їх у вік, підкреслимо очевидне: ти виглядаєш на двадцять років! І на всі сто відсотків викликаєш захоплення колег та друзів! 

 

Своїм привітанням хочу закрутити тебе в танці! Це буде не повільний вальс, а пристрасне танго. Бо ти сповнена енергії та жаги до життя! Нехай щоденні обставини не загасять вогник у серці, яке палає та зігріває своїм теплом. 

 

Кажуть, кожному дається шанс… В тебе їх багато! До 35-річного ювілею життя дарує обраним низку можливостей, які наче намисто прикрашають твою лебедину шию.  

 

Ах, яка жінка! Так думає кожен, хто бачить тебе вперше. Та позаяк ми давно знайомі, хочеться привітати розкішну дружину та милу матусю. Бажаємо дотримуватися шляху щирих почуттів, усмішок та теплих обіймів. Та йти цією дорогою довгі роки. 

 

Ти в самому соку. Ти цікава як гра у шахи… Ходи, королево! І нехай чоловіки вивертають шиї, а жінки достають до ліктів зубами. Королева має право грати головну партію! 

 

Вмієш дивувати та завжди залишаєш інтригу. Можеш бути різною та вабиш незалежністю думок. Якщо жінка – це загадка, ти – цілий кросворд! Вітаємо із чудовим днем появи на світ і бажаємо завжди бути на крок попереду!

 

Ти все робиш на максимум: вірно обрала професію - вона і є твоїм покликанням. Маєш зразкову родину та коло добрих друзів. Хочеться побажати дружніх поглядів звідусіль, теплих стосунків із тими, хто є важливим. Лебединої вірності із чоловіком. І, звичайно, здоров’я нехай веде себе добре! 

 

Чудовий вік настав! Він як шматочок гіркого шоколаду: поступово тане у роті та упереміж із передбачуваною гірчинкою дарує солодкий смак. Зумій втримати довготривалу насолоду! Смакуй життя щодня!  

 

В 35 років жінка - богиня. Але яка саме? Ти і богиня мудрості, бо формуєш думки оточуючих. І наче Афродита – не відірвати очей від струнких ліній та свіжого як персик обличчя. Ти крокуєш в ногу із часом, розмовляєш мовою сучасності. Зрозуміло! Ти - богиня богинь!  

 

Листівки та картинки до дня народження жінки 35 років

Поздоровлення з днем народження жінці 35 років

Картинки з днем народження жінці 35 років

Листівки з днем народження 35 років

 

 

Листівки з днем народження для жінки

З днем народження жінці 35 років

Привітання з днем народження на тридцять п'ять років

Відеопривітання з днем народження жінці 35 років

З днем народження мужчині 35 років своїми словами

У 35 чоловік розуміє: це кращий період для нових досягнень. Життя робить новий виток, і задоволення від заробленого власною працею нескінченне. Нехай тридцять разів на місяць життя дає тобі п’ять!

 

Респект, друже! Ти наче потяг. Завжди рухаєшся вперед. Нові знайомі, як вагони, чіпляються та покірно слідують за тобою. Бо ти ще той тягач – стрімголов мчиш до мети! Та вмієш вирулити із будь-якої ситуації. 

 

Хто спритний тато та ризиковий бізнесмен? Цей крутий мен! Хто, наче лев у прайді, викликає повагу всієї родини? 35-річний мачо, якому немає рівних у цілому світі!  

 

Вітаємо із днем, коли серце завмирає! А в голові перегортаються файли здобутків та досягнень. Та рахуй краще не роки, а гроші в гаманці. Та десятки вірних друзів, які готові прийти на допомогу. Особливо, коли треба підняти келиха за твоє здоров’я!  

 

Солідного чоловіка - із карколомною датою! Ти багато чого досяг. Вірю, що зовсім скоро матимеш можливість пожинати плоди власної праці. Життя готує щедру нагороду - зустрічай її розпростертими обіймами. 

 

Лише тридцять п’ять? О, попереду - океан насолоди! Купайся в ньому. Пірнай із головою до свіжого озера надій та сподівань. Бадьорого настрою та попутного вітру!  

 

Чого варта цифра 35 у паспорті? Цікавий цикл яскравих подій починається знову. Ідеш до садочка із власними дітьми, вивчаєш мову й математику… А в цих моментах і є сенс життя! Бажаємо купу хвилюючих миттєвостей, які зіллються в довгі роки любові та радості із родиною. 

 

Зі святом! Ти єдиний та неповторний. Взірець гумору та сили духу. Бойовий настрій та рішучість – твої сильні сторони. Тож насамперед будь щасливий! 

 

Крутий ювілей – для крутого хлопця! Демонструємо тобі свою прихильність. Та даруємо віртуальний абонемент на сто вечірок. Бо готові святкувати разом твої дні народження аж до ста тридцяти п’яти років!  

 

Картинки з привітанням на 35 років мужчині

Картинки з днем народження для мужчини 35 років

Привітання з днем народження для чоловіка

Листівки днем народження мужчині

Картинки З днем народження мужчині

Картинки З днем народження 35 років

Поздоровлення на 35 років

Відеопривітання з днем народження 35 років мужчині

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років