Рецепти смачних страв з кабачків

Багато людей полюбляють страви з кабачків, але мало хто замислювався, що кабачок - прямий родич гарбуза, так же, як і його молодший представник - патисон.

За однією з версій батьківщиною овоча вважається Індія, а за іншю Мексика. Але як би там не було, його зараз можна зустріти практично в будь-якій частині Світу. А ще важливіше, що з нього можна приготувати просто величезну кількість смачних і корисних страв.

А через те, що овоч цей дуже ніжний, з соковитою м'якоттю, то часу на його приготування потрібно зовсім небагато, і всі страви з нього готуються дуже швидко. І звичайно ж, варто сказати, що його можна використовувати у свіжому вигляді, особливо, коли він ще молоденький, з маленьким насінням.

Зараз на присадибних ділянках вирощують безліч різних сортів кабачків, вони мають різний розмір і різний колір - від блідо зеленого до практично чорного. З них готують салати, варять супи, готують другі страви, додають до різноманітних інших страв, наприклад, замінюючи ними картоплю. Або просто смажать на сковорідці чи запікають у духовці або на грилі.

Також активно використовують овоч в заготовках на зиму. Наприклад, готують всіма улюблену кабачкову ікру, або заготовляють різні смачні салати. Так останнім часом дуже популярним став гострий корейський салат з використанням цього ніжного овоча.

І як би цей овоч сімейства гарбузових не приготовили, він завжди смачний і завжди затребуваний. Тому сьогодні пропонуємо приділити йому належну увагу, і приготувати з ним різні смачні страви.

Рецепти з кабачків

Страви з кабачків

Що можна приготувати з кабачків

З цих овочів можна приготувати багато смачних страв. Це різні варіанти з сирим овочем, зі смаженим, тушкованим, приготовленим в мікрохвильовці, запеченим в духовці. Рецептів і всіх варіантів просто не перелічити.

І в нашій збірці ми хочемо поділитися деякими з них. Перважно це будуть салати, супи, улюблена всіма ікра, не менше улюблені - оладки, і кілька інших страв. Всі рецепти ми намагалася підбирати за принципом, щоб страва готувалася швидко і була смачною.

Адже кабачок поєднується практично з усіма овочами, крупами і м'ясними продуктами. Може готуватися і використовуватися як окрема страва, і як гарнір. І приготований в будь-якому вигляді овоч дуже смачний, не кажучи вже про його користь.

Намагайтеся готувати салати, смажити і варити кабачок, поки він молоденький і не переріс. У такому вигляді він найсмачніший - дуже ніжний і соковитий. Плоди великого розміру, з великим насінням всередині, для таких страв використовувати не бажано. Вони хіба що, більше годяться для приготування ікри.

Також намагайтеся довго не зберігати зняті з грядки овочі. Вважається, що за тривалого зберігання втрачається більшість їх корисних якостей, та і смак, чесно кажучи, теж. Спробуйте приготувати одну й ту ж страву з кабачка, знятого з грядки щойно, і з нього ж, але того, який полежав на кухні під столом тиждень. Ви відразу ж відчуєте різницю.

Нові рецепти, які вам сподобаються: