Картинки та привітання з днем ангела Ірина!

День ангела Ірини. Іменини Ірини.

За православним календарем (новий стиль) — 29 квітня (мучениця Ірина), 18 травня (великомучениця Ірина Македонська), 26 травня (праведна Ірина, дружина святого Георгія Сповідника), 10 серпня (преподобна Ірина Каппадокійська), 17 серпня (мучениця Ірина), 22 серпня (благовірна цариця Ірина), 26 серпня (благовірна цариця Ірина, в черницях Ксенія), 1 жовтня (мучениця Ірина).

Картинки з днем ангела Ірина

Картинки з днем ангела Ірина

Картинки з іменинами Ірина

Листівки з днем ангела Ірина

Привітання з днем ангела Ірина

Іменини Ірини

29 квітня - мучениця Ірина

Мучениці Агапія, Ірина і Хіоні були сестрами, і жили недалеко від італійського міста Аквілеї наприкінці III століття. Вони осиротіли в юному віці, після чого вирішили не шукати собі чоловіків, і присвятили себе Богу. Під час відвідування імператором Діоклетіаном Аквілеї, він почав гоніння на тих, хто вірив у Христа, і скоро місцеві в'язниці виявилися переповненими. Серед всіх були заарештовані Агапія, Ірина та Хіоні. Дівчата пройшли через страшні тортури, але не відступили від віри. У 304 році Агапія і Хіоні загинули на вогнищі, а Ірину застрелили з лука. 

18 травня — Великомучениця Ірина Македонська

Ірина була донькою правителя міста Магеддона, що в Македонії. З дитинства її освітою займався християнин. Пізнаючи все глибше християнську віру, свята Ірина стала переконувати і батьків стати християнами. Лікіній, батько Ірини, спочатку прихильно слухав її слова, ле потім, коли вона відмовилася вклонитися ідолам, кинув її під ноги диким коням. Ледь торкнувшись мучениці, коні кинулися на Лікінія. Батько Ірини увірував у Христа сам і все його сімейство, а з ним повірило ще багато людей.

Після цього свята Ірина стала сміливо проповідувати Христа серед жителів Македонії, за що багато разів піддавалася приниженням і стражданням. За наказом імператора Седекії святу Ірину то кидали у рів зі зміями, то намагалися розпиляти пилою, то прив'язували до колеса млину. Життя Ірини супроводжувалися чудесними знаменнями та дивами.

26 травня - праведна Ірина, дружина святого Георгія Сповідника

10 серпня — Ірина Каппадокійська

Ірина Каппадокійська - ігуменя константинопольського монастиря Хрісоваланду в другій половині IX і початку X століття. Свята Православної церкви.

17 серпня - мучениця Ірина

22 серпня - благовірна цариця Ірина

26 серпня - благовірна цариця Ірина, в черницях Ксенія

1 жовтня — мученица Ирина

Мучениці Софія та Ірина були обезголовлені після катувань за сповідання Ісуса Христа в царювання Авреліана в III в. правителем Єгипту Клавдієм.

Читайте також: