Привітання з днем ангела Варвара

17 грудня - День святої Варвари — свято на честь великомучениці Варвари.

Картинки привітання з днем ангела Варвара

Картинки привітання з днем ангела для Варвари

 

Листівки з днем ангела Варвара

 

Картинки з іменинами Варвари

 

Привітання з іменинами Варвари

 

Відкритки днем ангела Варвара

Характеристика імені Варвара

Характеристика імені стверджує, що Варвара зростає розсудливою, спокійною, але замкнутою особистістю. Насправді за зовнішнією байдужістю вирує океан почуттів. Дівчинку дуже важко вивести з себе, вона боязка і сором'язлива.

Варвара фантазерка, шукає романтику у всіх її проявах. Але разом з тим дівчина має твердий характер і залізну силу волі. Залишається тільки дивуватися, як ці якості уживаються в одній людині. Ім'я перетворило жінку на свавільного і дріб'язкового романтика, який мріє опинитися в казці, але розуміє - сподіватися можна тільки на власні сили.

Варвара комфортно відчуває себе у вирі інтриг і пліток. До її кола спілкування потрапляють найрізноманітніші люди. Але при цьому жінка мало розповідає про себе. Відвертим Варвара ділиться тільки з обраними, найближчими друзями. Найлегше дівчині спілкуватися з хлопцями. З жіночою статтю дружба у Варвари не складається, починаються нерозуміння і сварки.

До недоліку дівчат можна віднести використання захоплених нею залицяльників для задоволення власних амбіцій. Вона не забуде нанесену образу і не покаже, що те, що сталося її зачепило. Така поведінка дає стратегічну перевагу в суспільстві. Варвара любить, коли навколо неї піднімається метушня, їй подобається увага людей. Разом з цим дівчина мало цікавиться життям оточуючих і не намагається змінити їх долю.

Дуже багато в характері Варвари залежить від виховання. Якщо батьки зможуть впоратися зі сором'язливістю дівчинки, то вона виросте м'якою та співчутливою. В іншому випадку доля наділить її егоїзмом, байдужістю і ощадливістю.

Варвара любить проводити час з сім'єю, створювати вдома затишок. Якщо дівчина зацікавиться спортом, то завдяки стриманості і завзятості зможе досягти високого рівня. Коли захоплення мине, то марно її змушувати або утримувати. Найкраще що можуть зробити батьки для дочки в цьому випадку - не заважати дівчинці самостійно вибирати чим займатися.

У Варвари витончений смак і природжене почуття стилю. Їй підійде професія живописця дизайнера або архітектора. Робота програміста її не залишить байдужою. Вибираючи на кого піти вчитися Варварі варто звернути увагу на медицину, торгівлю і педагогіку.

Виробничі спеціальності, коли потрібно вставати завидна, дівчині однозначно не підходять. Необхідно, щоб робота захопила її з головою, тоді жінка доб'ється приголомшуючого успіху. В іншому випадку її продуктивність різко впаде.

Варвара з легкістю зводить з глузду чоловіків, ну а якщо вони провели разом ніч, то представник протилежної статі буде остаточно підкорений. Хоча вона не ставить за мету обзавестися якомога більшою кількістю шанувальників, вона зазвичай знаходиться в центрі чоловічої уваги.

Перший шлюб Варвари рідко буває вдалим. Зате другий здатен подарувати неземне щастя. Завдяки своєму терпінню і розсудливості Варвара впорається з найважчими ситуаціями і збереже сім'ю. Вдома у неї лад, чоловік задоволений. Дітям приділяє багато уваги, не кидаючи їх виховання на самоплив.

Читайте також:

День Варвари: картинки, листівки, про свято

Варвара - значення імені, характер та походження