Привітання з днем ангела Галина

День ангела Галини. Іменини Галини.

23 лютого : свята Галина

23 березня: Галина Коринфська, мучениця

29 квітня: Галина Коринфська, мучениця

Картинки привітання з днем ангела Галина

Картинки привітання з днем ангела для Галини

Картинки з іменинами Галини

Привітання з іменинами Галини

Листівки з днем ангела Галина

Відкритки днем ангела Галина

Характеристика імені Галина

Ще з малих років Галина розуміє, що їй в житті потрібно і як цього домогтися. Галина дуже старанна і наділена багатьма гарними даними, вміє виявляти турботу і увагу. Її більше хвилюють думки про підкорення вершин. Дружить вона більшою мірою з протилежною статтю, ніж зі своєю, так Галі легше знаходити спільну мову. Дівчинка рухлива, активна, одночасно примхлива.

Спираючись на логічність розуму, жінка з таким ім'ям встигає успішно отримати атестат і продовжити навчання в одному з ВНЗ. Ця більш коротка і найпростіша дорога дозволить стати успішною і забезпеченою надалі. У цьому віці складний характер змінюється на гірший: дівчина твердо дотримується своєї думки, ніколи не відступає від прийнятого рішення. Сміливість і рішучість дівчини допомагають їй не відступати перед будь-якою справою. Правда, вона не завжди буде завершена.

Представниця імені має здоровий погляд на навколишній світ, а знайомих і близьких розглядає тільки з точки зору користі для неї. Хоча вона впевнена, що люди тут ні до чого, корисні тільки обставини. Галина наділена здібностями до дипломатії, ввічливістю, приводу до сварки ніколи не подасть. Вона дотримується «золотої середини» у всьому, витримує такий же тон. Разом з тим Галина нікого не образить і не тримає зла. Вона не забуває завданих образ, просто не прагне помститися.

Господині імені Галина обожнює подорожувати. Туристичні маршрути в будь-яких місцях, де вона буває, доставляють їй задоволення. Галина має пристрасть до пригод і запоєм читає про них у захоплюючих романах.

Сильна духом, працелюбна, обладає природними лідерськими якостями, які допоможуть жінці працювати на керівній роботі, впоратися з діяльністю педагога. Роботу Галина ставить на чільне місце в житті. Через неї хоче знайти своє місце. Нерідкі випадки відходу від домашніх турбот для освоєння творчої професії і досягнення успіху в ній через короткий час.

Представниця імені серйозно захоплюється чоловіками. Активність і рішучість партнерів вітається. Галина пам'ятає про силу свого впливу на протилежну стать і не забуває цим скористатися. Справжня любов її відвідує рідко, їй досить знайти закоханого чоловіка на свій смак і заманити його в свої тенета.

Читайте також:

Галина - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Галина!