Привітання з днем ангела Олег

День ангела Олега. Іменини Олега.

3 жовтня: Святий Олег Романович Брянський

Святий благовірний князь Олег Романович Брянський (був хрещений іменем Леонтій) - онук святого мученика князя Михайла Чернігівського.

Згідно стародавніх литописів Святий Олег разом з батьком Романом Михайловичем Брянським, 1274-го року брав участь у військовому поході проти Литви. Трохи пізніше він за власні кошти заснував у м. Брянськ новий монастир, який зараз відомий під назвою Петропавлівський.

Ще через кілька років, коли помер батько Олега, той залишив князювати замість себе свого брата, а сам постригся у ченці і прийняв ім'я Василь. 

До кінця життя Святий Олег залишався суворим подвижником і помер 1307-го року у монастирі, де був і похований.

Невдовзі після смерті Олег Брянський був канонізований як святий.

Картинки привітання з днем ангела Олег

Картинки привітання з днем ангела для Олега

Картинки з іменинами Олега

Привітання з іменинами Олега

Листівки з днем ангела Олег

Відкритки днем ангела Олег

Характеристика імені Олег

Олег - природжений стратег. Він вміє вибудовувати свою кар'єру і не поспішаючи, але впевнено рухається до своєї мети. Працьовитий, наполегливий, звик добиватися свого. Часто має схильність до точних наук і обирає професію в сфері математики, електроніки, логістики, а також викладання, менеджменту, юриспруденції, політики, фармацевтики. Успішний і в побудові власного бізнесу.

У відносинах він ініціативний, щедрий і турботливий, вміє красиво доглядати, незважаючи на свою практичність схильний до романтичних жестів. Він часто захоплюється, але досить швидко втрачає інтерес. Олега привертає в жінці таємничість та індивідуальність. Одружується тільки по коханню, і часто його обраниця чимось схожа на матір. У сімейному житті він вірний чоловік, люблячий батько, домовитий господар.

Маленький Олег - спокійна добра дитина. Уважний, терплячий, життєрадісний, він рідко змушує батьків турбуватися. Проблеми можуть початися в підлітковому віці, коли Олегу захочеться виявити себе і показати характер. Батькам варто бути напоготові, щоб він не потрапив під поганий вплив.

Дорослий Олег досить суперечливий. Він може бути спокійним, врівноваженим, справедливим, чуйним і цілеспрямованим, і разом з тим впертим, свавільним, імпульсивним і часом зарозумілим. Його відрізняє гострий розум, розвинена інтуїція, уміння розпізнавати брехню, розраховувати свої сили і йти до наміченої мети. Любить виставляти успіхи напоказ, не схильний до компромісів і не терпить безладу в будинку і в житті.

Читайте також:

Олег - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Олег!