Привітання з днем ангела Назар

День ангела Назара. Іменини Назара.

17 червня Назарій Олонецький, преподобний

27 жовтня Назарій Римлянин, мученик

Картинки привітання з днем ангела Назар

Картинки привітання з днем ангела для Назара

Листівки з днем ангела Назар

Картинки з іменинами Назара

Привітання з іменинами Назара

Відкритки днем ангела Назар

Характеристика імені Назар

Таємниця імені Назар криється в протиріччях характеру його власника. З одного боку - це владна і сильна людина, здатний на жертви, героїчні вчинки. З іншого боку - спокійний, врівноважений господар, повільний і серйозний, мовчазний, з загостреним почуттям боргу і справедливості. Назар на перше місце в житті ставить сім'ю. Владні і сильні риси характеру направляє на створення міцного подружнього союзу. Він завжди виступає авторитетом серед численних родичів, їх третейським суддею. Здатний зробити кар'єру без особливих на те зусиль. Але для цього має не помилитися у виборі напрямку трудової діяльності. Він ніколи не стане працювати на господаря на всю силу, навіть якщо це принесе йому певну вигоду і гроші. Назар переконливо і аргументовано перекладе частину обов'язків на інших. Моральні і соціальні установки його характеру спрямовані на створення і розширення майнового добробуту. Він зміцнює свій будинок і господарство, а потім терпляче і наполегливо працює над формуванням мікромоделі сімейної фортеці дітей і нащадків. Його життєва філософія полягає в мудрості і обережності.

Удачу і матеріальний достаток приносять Назару професії бухгалтера, адвоката, аудитора, розробника, слюсаря, бригадира, фотографа. Робота в приватному секторі та бізнесі вимагає більше сил і творчих підходів. Успіх присутній там, де він відчуває інтерес до праці і віддачу у вигляді поваги і подяки, фінансової зацікавленості. 

У представника імені Назар рідко виявляється пристрасть до шкідливих звичок. Здоров'ю він приділяє багато уваги. За перших проявів хвороби звертається до лікаря. Знайомий з методами лікування народними засобами. Схильний до захворювань хребта. 

Назар - це той чоловік, який вміє захоплюватися жінкою, піднімати її в очах інших людей, поважати і плекати. Він здатний на велику любов, цінує відповідне почуття і ніколи не шкодує про те, що замінило посмішку сумом. Любовні пазли збирає терпляче, ретельно складаючи інтимну картину. І якщо почуття "загорілося", то вже назавжди, оскільки він - однолюб.

Для чоловіка на ім'я Назар сім'я - щось набагато більше, ніж любов і секс. Це вміння знаходити радість і зцілення від невдач і сірих буднів поруч з людьми, яким довіряєш, все прощаєш і віриш. Усвідомлення того, що ти любиш, а тебе обожнюють, дарує йому силу, мудрість і зцілення від земних страждань, які прийнято називати нещастям. Його діти ростуть добрими і турботливими, міцними і щирими. В їхніх генах закладено почуття внутрішньої свободи і радості.

Читайте також:

Назар - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Назар!