Привітання з днем ангела Ярослав

День ангела Ярослава. Іменини Ярослава.

5 березня Ярослав Мудрий, князь

3 червня Ярослав (Костянтин) Святославич Муромський, князь

Картинки привітання з днем ангела Ярослав

Картинки привітання з днем ангела для Ярослава

Листівки з днем ангела Ярослав

Картинки з іменинами Ярослава

Привітання з іменинами Ярослава

Відкритки днем ангела Ярослав

Характеристика імені Ярослав

Ярослав-підліток вирізняється з-поміж інших дітей свого віку своїм непокірним норовом. Його дуже складно в чомусь переконати. Найчастіше батьки будуть скаржитися, що хлопець не може і хвилини всидіти на одному місці і ніколи не слухається старших. Мама і тато стануть частими гостями в кабінеті директора, куди їх будуть запрошувати розгнівані поведінкою юнака вчителя. Кожне правило і традицію він піддає критичному аналізу і тільки потім вирішує, чи буде він його дотримуватися.

Володар цього імені ніколи не проявить своїх слабкостей. Тож тиснути на Ярослава переважно марно. Деяким здається, що будь-які слабкості цьому чоловіку не властиві. Хоча завдяки цьому він займає в компанії чільне місце. У юнацькому віці хлопець частенько стає ватажком дворових хуліганів. Свого марнославства цей юнак анітрохи не соромиться. Навпаки, його авторитетне становище тільки підстьобує честолюбство.

Ярослав завжди вважає себе кращим за інших. Він - справжній егоїст і спритно викручується та уникає неприємностей. У потрібний момент може швидко прийняти відповідальне рішення, навіть якщо воно буде досить жорстоким. Якщо схоче стати бізнесменом, то такі риси характеру допоможуть йому досягти успіху. Реалізуючи задумане, подолає практично будь-яку перешкоду.

Під час спілкування з друзями володар цього імені часто стає об'єктом загальної уваги. Ярослав майже фізично потребує того, щоб все стежили саме за ним, щоб його слухали і захоплювалися. Він може виглядати як не надто добра людина, однак постійно працює над собою і вчиться іноді терпіти те, що йому неприємно.

Через свою натуру, яку ніяк не можна назвати простою, йому іноді важко завести близьких друзів. Цікавиться досить специфічними речами і терпіти не може, коли до нього хтось нав'язується. Він не з тих людей, яких ви хотіли б бачити своїм ворогом, бо ніколи нічого не забуває і не прощає. Однак завжди чесний, а вибір робить грунтуючись на здоровому глузді, а не емоціях.

Ярослав завжди намагається бути в хорошій фізичній формі. У відповідальній ситуації зосереджується і докладає всіх сил для переможного ривка до заповітної мети.

Коли Ярослав одружується, то стає зразковим сім'янином. Цінність власної сім'ї для нього зведена в абсолют. Саме тому, перед тим як зробити пропозицію нареченій, намагається максимально до неї "притертися", щоб не витратити кілька років життя не на ту жінку. Він шукає таку дівчину, якій міг би довіряти як самому собі.

Ярослав з першого погляду може здатися повільним. Однак вміє наполегливо працювати для досягнення відчутного результату. Багато приховує від оточуючих, і ніхто точно не знає, що в нього на думці. Він може здатися злим, але це лиш маска.

Читайте також:

Ярослав - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Ярослав!