Картинки та привітання з днем ангела Софія!

День ангела Софії. Іменини Софії.

За православним календарем (новий стиль) — 17 червня (Софія Фракійська), 30 вересня (мучениця Софія Римська), 1 жовтня (Софія Єгипетська).

Дивіться також: Картинки з днем Віри, Надії, Любові та матері їх Софії

Картинки з днем ангела Софія

Картинки з днем ангела Софія

 Картинки з іменинами Софія

Листівки з днем ангела Софія

Привітання з днем ангела Софія

Іменини Софії

Софія Фракійська

Пам'ять 17 червня.

Свята Софія народилася у фракийском місті Ен (Aenus), що в горах Родопських, і була матір'ю 6 дітей. Будучи зайнята багатьма мирськими турботами і обов'язками, вона жила добродійним життям.

Після того, як її діти померли, вона стала прийомною матір'ю для дітей-сиріт, а також помічницею вдовам. Вона продала своє майно, роздала гроші бідним і стала вести суворе життя, споживаючи лише хліб і воду.

Відчуваючи, що наближається кінець її земного життя, свята Софія прийняла постриг і відійшла до Господа у віці 53 років.

Софія Римська

Пам'ять 30 вересня.

Святі Віра, Надія, Любов та матір їх Софія постраждали в II в. за імператора Адріана. Юні християнки вразили всіх стійкістю в сповіданні віри. Сестер мучили на очах у матері, однак вона закликала дочок бути твердими. Через три дні свята Софія, не відходячи від могили дочок, віддала там свою душу Господу.

Софія Єгипетська

Пам'ять 1 жовтня.

Свята мучениця Софія Єгипетська близько 270-275 року, за часів гонінь на християн імператора Авреліана, за сміливе сповідання віри в Христа після жорстоких катувань була обезголовлена. 

Згадується разом зі святою Іриною, разом з якою була усічена мечем.

Пам'ять - 1 жовтня, наступного дня після дня ангелів Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

Читайте також: